пн. - пт. з 9:00 до 20:00
сб. - нд. з 10:00 до 17:00

Пластикове вікно на балконі

Як вибрати пластикові вікна на балкон? Це питання, яке постає перед тими, хто планує скління балкона. Вибір пластикових вікон на балкон залежить від кількох факторів, таких як тип балкона, його орієнтація, погодні умови в регіоні та призначення балкона.

Насамперед необхідно визначити, для чого буде використовуватися балкон. Якщо ви плануєте використовувати його як житлове приміщення, воно має бути опалюваним. У цьому випадку, пластикові вікна повинні мати високу теплоізоляцію, щоб зберігати тепло і не допускати проникнення холоду зовні.

Вікна на балкон для житлових приміщень

Для житлових балконів найкращим вибором будуть пластикові вікна із п'ятикамерними профілями Rehau. Вони мають більш високу теплоізоляцію, ніж трикамерні або чотирикамерні системи, що дозволяє економити на опаленні в холодну пору року. Крім того, рекомендується використовувати двокамерні склопакети з енергозберігаючим склом для додаткової теплоізоляції.

Додатковими опціями можуть бути закачування аргону всередині камер склопакета та використання мультифункціонального скла для максимальної теплоізоляції. Якщо ви живете на першому або останньому поверсі, варто встановити вікна з протизламною фурнітурою для додаткової безпеки.

Вікна на балкон для нежитлових приміщень

Якщо ж балкон не є житловим приміщенням і не опалюється, то можна вибрати простіші і доступніші віконні системи з трикамерними або чотирикамерними профілями і одно-або двокамерними склопакетами. Вони допоможуть захистити ваш балкон від дощу, холодного вітру та вуличного шуму.

У будь-якому випадку, вибираючи пластикові вікна на балкон, звертайтеся до професіоналів, які допоможуть підібрати оптимальний варіант скління з огляду на всі фактори та вимоги. Ознайомитись з цінами на скління балконів у Києві можна за посиланням, а якщо у вас є питання, не соромтеся звертатися до нашого менеджера.