пн. - пт. з 9:00 до 20:00
сб. - нд. з 10:00 до 17:00

Внутрішня обшивка балкона у Києві: якісно та надійно

Внутрішня обшивка балкона Ціна: від 400 грн./м2

Кожен власник квартири мріє про те, щоб створити гарне та затишне балконне приміщення. Упорядкування стін, стелі та підлоги є найкращим способом для досягнення цієї мети. Тому внутрішнє оздоблення балкону такими матеріалами як дерево, пластик та гіпсокартон залишаються досі популярними серед різноманітних варіантів.

Вагомою відмінною особливістю обшивки є швидкість виконання робіт, для балконного простору до 3,5 м потрібно всього 3 дні. До того ж завдяки великому вибору матеріалів для оздоблення балкона всередині вдається підкреслити стиль та індивідуальність будь-якого приміщення.

Кращий варіант для всіх, хто вирішив отримати гарний балконний простір за мінімальні гроші – внутрішня обшивка балкона.

У вас є чудова нагода замовити високоякісні роботи від досвідчених професіоналів нашої компанії. Ми з 2004 року працюємо у сфері балконних послуг, тому можемо гарантувати високу якість робіт завдяки нашому багаторічному досвіду. Не упустіть шанс отримати професійний та якісний результат з нашою допомогою.

Намагаючись забезпечити багаторічну надійність виконаних нами робіт, ми відбираємо лише найякісніші та перевірені часом матеріали. Тому що розуміємо, що довговічність та надійність оздоблення безпосередньо залежать від їх якості, тому ми використовуємо лише найкращі. Наша компанія займається не тільки обшивкою всередині, а й комплексним оздобленням балкона.

Поширені варіанти оздоблення зсередини балконів, їх переваги, недоліки і для яких приміщень вони найкраще підходять. Реальна вартість на популярні балкони та лоджії. А також виконані нами роботи у фото. У нашій статті Ви знайдете всю необхідну інформацію.

Варіанти оздоблення балкону

Потрібна консультація?

Детальніше про оздоблення

Вагонка дерев'яна

Вагонка дерев'яна Ціна: 650-690 грн./м2

Дерев'яна вагонка має ряд переваг, таких як натуральність, екологічність, висока міцність, ремонтопридатність, відмінну тепло- та шумоізоляцію, можливість кольорового декорування, брашування, а також неперевершений зовнішній вигляд.

Але є недоліки: висока вартість по відношенню до пластику, для її довговічності необхідне захисне покриття лаком, а також не допускається намокання.

Це оздоблення ідеально підходить для балкону та лоджії, розташованого на південній стороні з великою кількістю сонячних променів. Вона відмінно поєднується з сушаркою для білизни, за умови провітрювання під час сушіння. Крім того, цей матеріал часто використовується на балконах, які перетворюються на продовження кімнати. Хочете дізнатися більше про вагонку з дерева, доступні варіанти, можливі забарвлення і ціни, тоді обов'язково переходьте на статтю про дерево.

Панелі пластикові

Панелі пластикові Ціна: 400-820 грн./м2

Пластикові панелі мають ряд переваг, таких як велика палітра декору, помірна міцність, висока стійкість до вологи, нижча ціна в порівнянні з деревом, легкий догляд та тривалий термін експлуатації.

Однак є й недоліки: це штучний матеріал, не дуже стійкий до сильних пошкоджень, висока ціна на ламінований пластик, може бути душно на сонячній стороні.

Це оздоблення відмінно підійде для балкону та лоджії, розташованих на північно-східній, північній та північно-західній стороні з невеликою кількістю сонячних променів. Також вона ідеально поєднується з сушаркою для білизни і може використовуватися на балконах, які перетворюються на продовження кімнати. Детальна інформація про вагонку та панелі з пластику, доступні варіанти, різноманітність кольорів та ціни, все це можна дізнатися у чудовій статті про пластик.

Вологостійкий гіпсокартон

Вологостійкий гіпсокартон Ціна: 550 грн./м2

Гіпсокартон має ряд переваг, таких як, екологічність, натуральність, висока звуко- та теплоізоляція, помірна стійкість до вологи та механічних пошкоджень, великий термін служби та можливість створення різноманітних зовнішніх ефектів, дозволяють створювати будь-який бажаний стиль.

Однак є й недоліки: висока вартість, несучий металевий каркас, призводить до зменшення корисної площі, а закріплення предметів може завдати незручностей.

Це оздоблення добре підходить для обшивки холодного балкону на південній стороні, а також ідеальне для теплого на будь-якій стороні. Вона може поєднуватись з больовою сушаркою, але при обов'язковому провітрюванні в процесі сушіння. Більш детальну інформацію про гіпсокартон, особливості монтажу на балконі та ціни дивіться у пізнавальній статті про гіпс.

Потрібна консультація?

Обшивка балкона всередині плюси та мінуси

Внутрішня обшивка балкона – це комплекс ремонтно-оздоблювальних робіт, спрямованих на утеплення, вирівнювання всіх необхідних поверхонь та створення привабливого вигляду. Зазвичай включає в себе облицювання стін, стелі та підлоги.

Переваги:

 • швидке виконання робіт в середньому 3 дні;
 • доступність за ціною порівняно з альтернативними штукатурними роботами;
 • поліпшення теплоізоляції, навіть без утеплювача, за рахунок повітряного простору під усім матеріалом;
 • збільшення шумоізоляції за рахунок утеплення поручнів, які виконуються практично завжди;
 • найдешевший варіант перетворити балкон у кімнату;
 • поєднуючи різноманітну обшивку та експериментуючи з її розташуванням, можна створити унікальний дизайн, який підкреслить вашу індивідуальність.

Недоліки:

 • втрачається частина площі, за рахунок товщини обшивки балкона зсередини, яка разом з монтажними рейками становить 26-40 мм з кожного боку в залежності від матеріалу;
 • для зміни зовнішнього вигляду необхідно виконати повну заміну облицювального матеріалу, що може бути складним та витратним процесом.
Потрібен безкоштовний прорахунок?

Вартість внутрішнього оздоблення балконів, ціна на 1.07.2023

У поданих розрахунках відображено три найбільш поширені конфігурації балконних приміщень у Києві. Вказані ціни лише на обшивку балконів та лоджій усередині приміщення. У кожному варіанті враховується настил підлоги з ОСБ з покриттям лінолеумом і утеплення перил пінопластом товщиною 20 мм. Це зроблено для того, щоб простіше було порівняти ціни на оздоблення тих самих об'єктів з використанням різних матеріалів.

Обшивка зсередини П-подібного балкону

розміром 2600 x 950 Обшивка зсередини П-подібного балкону розміром 2600 x 950
Роботи Матеріал оздоблення Ціна
 • Стіни та стеля
 • Підлога
 • Утеплення
ПВХ панелями 15380 грн.
Деревом 17380 грн.
Гіпсокартоном 25755 грн.

Обшивка зсередини П-подібного балкону

розміром 3200 x 800 Обшивка зсередини П-подібного балкону розміром 3200 x 800
Роботи Матеріал оздоблення Ціна
 • Стіни та стеля
 • Підлога
 • Утеплення
ПВХ панелями 16550 грн.
Деревом 18930 грн.
Гіпсокартоном 27635 грн.

Обшивка зсередини лоджії

розміром 2900 x 1500 Обшивка зсередини лоджії розміром 2900 x 1500
Роботи Матеріал оздоблення Ціна
 • Стіни та стеля
 • Підлога
 • Утеплення
ПВХ панелями 22735 грн.
Деревом 26775 грн.
Гіпсокартоном 38045 грн.
Потрібен безкоштовний прорахунок?

Як дізнатися ціну на обшивку свого балкона або лоджії?

Ви можете скористатися таблицею, розташованою вище, щоб оцінити вартість оздоблення свого балкону. У ній представлені ціни на найпопулярніші конфігурації у Києві. Якщо ви не знайшли конфігурації близької до вашої, наш менеджер завжди готовий надати вам індивідуальний прорахунок. Крім того, якщо вам необхідна не тільки внутрішня обшивка, але й зовнішня, ви можете ознайомитися з різними видами таких робіт та вартістю на них у статті про зовнішнє оздоблення.

Для отримання більш точної вартості обшивки, рекомендуємо надавати найбільш докладну інформацію про розміри та вибраний матеріал. Це допоможе нашому менеджеру розрахувати необхідний час для виконання робіт та запропонувати вам найбільш вигідну пропозицію за ціною.

Переваги нашої компанії.

+5900
балконів
ми зашили всередині різними матеріалами
18
років
професійно облицьовуємо балкони всередині
15
років
досвіду у замірника та менеджера, вони допоможуть вам вибрати матеріали
12
років
досвіду мають усі наші монтажники
1
день
комплектуємо матеріали для балкону
3
дні
монтуються матеріали в середньому на балконі, балкон до 3м
100
% якість
всіх матеріалів для оздоблення
100
% гарантія
на всі виконані роботи, які підтверджені договором

Як ми працюємо

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж

Відповіді на питання, що часто ставляться:

Що впливає на вартість внутрішнього оздоблення?

Ціна на внутрішнє облицювання балкона залежить від основного оздоблювального матеріалу, такого як дерево, пластик або гіпсокартон, а також від матеріалу, що використовується для підлоги, дошки або ОСБ з покриттям. Однак, найбільший вплив на ціну має обраний спосіб утеплення: звичайний або теплий варіант. Важливо відмітити, що один і той самий балкон з мінімальною і максимальною конфігурацією може відрізнятися за ціною більше, ніж у половину.

Чим дешево та красиво обшити балкон усередині?

Сучасні технології дозволили виробникам створити привабливий та недорогий варіант оздоблювального матеріалу – пластикові панелі. Вони можуть мати різні цікаві кольори, які часто імітують текстуру дерева. Завдяки їх безшовному з'єднанню, за ними легко доглядати, і вони мають прекрасний вигляд. Тому такі панелі є оптимальним варіантом на невеликий бюджет, як кажуть дешево та красиво.

Чим краще обшивати всередині балкон на сонячному боці?

Для балконних приміщень, розташованих на південній стороні і схильних до максимального впливу сонця, рекомендується використовувати натуральні матеріали, які добре поглинають тепло. Обшивка вагонкою з дерева та гіпсокартон є чудовим вибором для такого використання. Ми завжди рекомендуємо нашим клієнтам використовувати ці матеріали на сонячній стороні.

Фото внутрішнього оздоблення балконів

Записатися на замір