пн. - пт. з 9:00 до 20:00
сб. - нд. з 10:00 до 17:00

Ремонт балкону в Києві: гарантуємо якість та надійність

Ремонт балкону під ключ - заміна скління та обшивки Ціна: від 8000 грн.

Коли власники квартир або будинків виявляють проблеми з балконним приміщенням, часто виникає питання, чи потрібно проводити повний ремонт балкона під ключ, чи можна обійтися малими змінами. У деяких випадках, коли вікна або обшивка перебувають у гарному стані, достатньо провести частковий ремонт.

Наприклад, якщо дерев'яні вікна згнили, але обшивка знаходиться в гарному стані, можна замінити скління балкона на пластикове з максимальним збереженням старої обшивки. Для таких робіт потрібно мінімально знімати оздоблення, частіше знімається лише стеля. Це дозволить не тільки заощадити гроші, але й не втратити унікальний дизайн та стиль.

В іншому випадку, коли пластикові вікна на балконі або лоджії були встановлені неправильно і почали протікати, це призводить до пошкодження внутрішньої обшивки. У таких ситуаціях достатньо розібрати стелю для герметизації старих козирків і замінити пошкоджене оздоблення. У деяких випадках може бути потрібна повна заміна обшивки балкона, якщо вона сильно пошкоджена.

При виборі підходу до ремонту балконного приміщення важливо враховувати не тільки ступінь пошкодження, а й загальний стан балкона. Крім того, важливо звернутися до професіоналів, які можуть оцінити стан конструкцій та запропонувати оптимальне рішення з урахуванням усіх факторів. Не варто економити на ремонті, адже це може призвести до серйозних проблем у майбутньому, які коштуватимуть набагато більше, ніж професійний ремонт, зроблений вчасно.

Щоб гарантовано отримати якісні роботи, рекомендуємо довірити їх професіоналам, які мають не лише досвід, а й нові ідеї у сфері сучасних технологій. Замовляючи у нас комплексний ремонт лоджій та балконів, не сумнівайтеся в якості виконаних робіт. Тому що ми спеціалізуємося на установці металопластикових вікон, виконуємо обшиття зовні та всередині, а також робимо балкони під ключ в Києві та області. Ми також допоможемо вам вибрати необхідні матеріали та запропонуємо додаткові послуги, які зроблять ваш дім ще більш затишним та комфортним.

Ремонт під ключ може включати

Потрібна консультація?

Переваги нашої компанії:

+1000
балконів
ми відремонтували з 2004 року
18
років
допомагаємо вирішувати складні проблеми з балконними приміщеннями
15
річний
досвід замірника допоможе правильно спланувати все
12
річний
стаж монтажників гарантує високу якість
3
дні
виготовляємо білі вікна будь-якої конфігурації
1
день
займає монтаж вікон на вашій лоджії або простому балконі
3
дні
обшиваємо більшість балконних просторів
100
% результат
виконаних робіт

Як ми працюємо

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж

Фото відремонтованих балконних приміщень

Записатися на замір