пн. - пт. з 9:00 до 20:00
сб. - нд. з 10:00 до 17:00

Ручка із замком, надійний захист дитини

Маленькі діти мають високий рівень цікавості, активності та рухливості, і вони виявляють жвавий інтерес до всього, що їх оточує. Тим не менш, можливо, що підвищена їхня допитливість може становити потенційний ризик для здоров'я та життя. У таких випадках дуже важливо забезпечити безпеку дитини, убезпечивши її від можливих небезпек і місць, які можуть становити загрозу. Це може стати чудовою можливістю для того, щоб оцінити, наскільки безпечні пластикові вікна у вашому будинку та у разі потреби вжити відповідних заходів.

За гнітючою статистикою, випадання з вікон є однією з найпоширеніших причин нещасних випадків серед дітей віком від 2 до 5 років. У теплу пору року ця можливість значно збільшується. Не варто покладатися на випадковість, тому що навіть кілька секунд можуть бути достатніми для того, щоб маленька дитина, повна енергії, поставила стілець біля вікна і піднялася на підвіконня.

Москітні сітки та безпека дітей: що потрібно знати

Москітна сітка є чудовим аксесуаром для захисту вашого будинку від комах або тополиного пуху. Однак ми зобов'язані нагадати вам про потенційну небезпеку, яку може представляти сітка у разі її неправильного використання. Дитина може розглядати сітку як якусь перешкоду, яку можна спиратися, й у результаті випасти разом із нею. Москітна сітка не призначена для витримування ваги навіть найменшої дитини! Будьте уважні! Ніколи не залишайте вікно відкритим або доступним для відкриття дітей, якщо воно має сітку.

Кожені батьки можуть зробити вікно безпечним, встановивши необхідну фурнітуру, таку як ручка із замком. Якщо ви плануєте встановлення нових пластикових вікон, повідомте менеджеру або вимірнику, що у вас є маленькі діти, щоб вони могли доукомплектувати ваше вікно ручкою "антидиткою". Не забувайте, що навіть найдосконаліший пристрій безпеки вікна не замінить увагу батьків до маленької дитини. Ніколи не залишайте дітей без нагляду!