пн. - пт. з 9:00 до 20:00
сб. - нд. з 10:00 до 17:00

Балкон під ключ в Києві: якісне облаштування без клопоту

Балкон засклений і обшитий під ключ

Послуга "балкон під ключ" є відмінним рішенням для тих, хто хоче швидко та якісно облаштувати свій балкон у Києві без зайвого клопоту. Це актуально як для мешканців квартир у новобудовах, де балкони часто залишаються поза увагою забудовників, так і для мешканців старих будинків, які вже мають балкони, але вони вимагають повного переобладнання.

Чому важливо облаштувати балкон? По-перше, це додатковий простір, який можна використовувати для різних цілей: відпочинку, зберігання речей, роботи або хобі. По-друге, облаштований балкон покращує зовнішній вигляд квартири та підвищує її вартість. По-третє, правильно облаштований балкон покращить шумоізоляцію та теплоізоляцію будинку.

Замовляючи роботи під ключ на балконі чи лоджії, ви отримаєте цілий комплекс ремонтно-оздоблювальних робіт. В рамках якого буде виконано скління балкона ПВХ вікнами, включаючи можливе винесення по підвіконню або підлозі, а також при необхідності виготовлення даху або поручнів. Також буде виконано внутрішнє утеплення потрібних поверхонь з наступним зовнішнім та внутрішнім оздобленням. А для розширення можливостей балкона ми виготовляємо шафи та тумби, виводимо освітлення та розетки, монтуємо білизняні сушіння та відкидні столики. А на теплих балконах та лоджіях ми можемо змонтувати плівкову теплу підлогу під ламінат, для комфорту та підігріву.

Найважливіше у роботах під ключ – це те, що всі роботи виконує одна компанія, контролюючи весь проект від вимірів до здачі об'єкта. Це вирішальним чином впливає якість і швидкість виконаних робіт, і навіть вартість. Адже замовити всі послуги в комплексі під ключ дешевше, ніж окремо в різних компаніях.

Наша компанія розуміє, наскільки важливо для клієнта сервіс, якість та швидкість виконання робот. Завдяки 18-річному досвіду, професіоналізму та відповідальності персоналу, ми гарантуємо своєчасне виконання обіцяних робіт. Замовляєте «балкони та лоджії під ключ» у нас, і ви отримаєте ідеальне рішення для своєї оселі!

До комплексу робіт "під ключ" входить:

Потрібна консультація?

Холодний і теплий балкон

Більшість балконів в Києві і області не обладнані джерелами тепла, і тому такі балкони називаються холодними. Для того, щоб будь-який балкон або лоджія стали теплими, треба не лише встановити хороші вікна і утеплювати, а і виводити туди будь-яке з джерел тепла. Джерелом тепла можуть бути постійні відкриті двері з кімнати, тепла електрична підлога або электроконвектор, а також їх комбінації.

Теплий балкон під ключ

Для теплих балконів, треба встановлювати правильні вікна, відповідно утепляти, робити внутрішню і якщо знадобиться, то і зовнішнє оздоблення.

Для такого теплого балкона треба встановлювати тільки п’ятикамерні металопластикові вікна з двокамерними енергозберігаючими склопакетами. Такі вікна мають бути встановлені в усіх теплих приміщеннях - регламентує ДСТУ. Також у вікнах треба обов'язково передбачити розширювачі (доборні профілі). Вони потрібні щоб можна було утеплити і обшити балкон необхідним матеріалом і не вилізти на скло.

Оздоблення теплих балконів краще всього виконувати гіпсокартоном з малярними роботами або дерев'яною вагонкою з фарбуванням або лакуванням. Особливу увагу треба приділити утепленню. У самих холодних і тонких місцях треба утепляти екструдованим пінополістиролом завтовшки 60-80 мм. А в менш холодних місцях як показує практика достатні 40 мм.

Холодний балкон

Для виготовлення холодного балкона, також знадобиться установка вікон, утеплення, внутрішня і зовнішня обшивка, якщо потрібна.

Такий так званий холодний балкон як правило склять трикамерними пластиковими вікнами з однокамерними склопакетами. У випадках, коли треба добитися більшої шумоізоляції, вікна комплектуються двокамерними склопакетами. Для таких вікон також вимагається розширювачі (доборні профілі), але тільки по верху рами. Найчастіше встановлюють розширювач заввишки 60 мм, він дозволяє встановити сушку і обшити балкон.

Що стосується оздоблення, то тут практично немає перешкод по вибору матеріалів. Можна обшити балкон по класиці дерев'яною вагонкою з сучком і без нього, пластиковими і ламінованими панелями. А також в деяких випадках і гіпсокартоном з маляркою. Утеплення потребують тільки самі проблемні місця, як правило - перило. Утеплення виконується пінопластом або пінополістиролом завтовшки 20 мм.

Потрібен безкоштовний прорахунок?

Вартість балконів під ключ, ціна на 1.07.2022

У наведених розрахунках враховується скління українськими вікнами Viknaland B58-4k з однокамерним склопакетом завтовшки 24 мм - стандартне скління лоджій та балконів. Оздоблення зовні, якщо таке потрібне, зображене на фотографіях та входити у вартість скління, оскільки виконується спільно. Внутрішні роботи прораховані у трьох варіантах та позначені різними кольорами - пластикові панелі, дерев'яна вагонка з сучком та гіпсокартон без маларних робіт. В всіх варіантах оздоблення, на підлогу розраховується ОСБ і настил лінолеуму (робота), а також утеплення перил пінопластом 20 мм - найчастіша комплектація, яка замовляється в 90-95 % випадків.

Лоджія без виносу 2,9 м "серія КТ"

Лоджія без виносу 2,9 м - серія КТ
Вікна Вн. обшивка Всього
ViknaLend
1к 24мм
18 910
ПВХ панелями
+20 950
39 860 грн.
Деревом
+24 800
43 710 грн.
Гіпсокартоном
+
грн.

Балкон без виносу 3,2 м "Хрущівка"

Балкон без виносу 3,2 м - Хрущівка
Вікна Вн. обшивка Всього
ViknaLend
1к 24мм
+ зовнішня обшивка,
пластиком

29 920
ПВХ панелями
+15 350
45 270 грн.
Деревом
+17 650
47 570 грн.
Гіпсокартоном
+
грн.

Балкон з виносом 2,7 м "серія БПС"

Балкон з виносом 2,7 м - серія БПС
Вікна Вн. обшивка Всього
ViknaLend
1к 24мм
+ зовнішня обшивка,
пластиком

26 000
ПВХ панелями
+17 730
43 730 грн.
Деревом
+20 370
46 370 грн.
Гіпсокартоном
+
грн.

Балкон з виносом 3,4 м "Гостинка"

Балкон з виносом 3,4 м - Гостинка
Вікна Вн. обшивка Всього
ViknaLend
1к 24мм
35 220
ПВХ панелями
+18 905
54 125 грн.
Деревом
+21 980
57 200 грн.
Гіпсокартоном
+
грн.

Балкон з виносом 4,7 м "Гостинка"

Балкон з виносом 4,7 м - Гостинка
Вікна Вн. обшивка Всього
ViknaLend
1к 24мм
+ зварювання нових перил,
+ зовнішня обшивка,
сайдингом

46 465
ПВХ панелями
+25 570
72 035 грн.
Деревом
+29 485
75 950 грн.
Гіпсокартоном
+
грн.

Лоджія з виносом 6,4 м "Чешка"

Лоджія з виносом 6,4 м - Чешка
Вікна Вн. обшивка Всього
ViknaLend
1к 24мм
57 280
ПВХ панелями
+31 585
88 865 грн.
Деревом
+36 945
94 225 грн.
Гіпсокартоном
+
грн.
Потрібен безкоштовний прорахунок?

Що впливає на вартість балкона під ключ

Багато людей дивуються з того, що вартість балкона або лоджії під ключ може суттєво відрізнятися між ними та їхніми сусідами, незважаючи на те, що їхні балконні конструкції виглядають однаково. Мало хто усвідомлює, що на вартість таких робіт впливає безліч різних факторів, які варто розглянути детальніше.

Скління. На ціну засклення впливає вибір виробника профільної системи: Rehau, OpenTeck, Viknaland. Також залежить потрібний вам тип скління: холодне чи тепле. Що в свою чергу впливає на товщину та камерність профілю: трикамерні (60 мм), чотирикамерні (60 мм) або п'ятикамерні (70 мм). А також під різний тип скління потрібна різна кількість і товщина розширювальних (додаткових) профілів. Не менше на ціну балкона впливає конфігурація віконної конструкції, чим менше скляних і відкриваючих частин, тим дешевше.

Оздоблення. На вартість обшивки балкона та лоджії впливає вибір матеріалу: дерев'яна вагонка із сучком, без сучка, пластикові панелі, ламіновані. Також залежить матеріал, вибраний на підлогу: дерев'яна дошка, ОСБ з лінолеумом, ОСБ з ламінатом, ОСБ з ламінатом та теплою підлогою, ОСБ з ковроліном. Також в залежності від призначення балкона вибирається утеплення, для теплого балкона це пінополістирол завтовшки 40-80 мм, а для холодного частіше використовують пінопласт 20-40 мм. На ціну також впливає заповнення балкона багатофункціональними речами: шафами, тумбами, відкидними столиками, наявністю освітлення та електропроводки.

Висновки. Як бачите параметрів балконів зроблених під ключ, що впливають на ціну, досить багато і не всі їх може побачити недосвідчена людина, тому всім здається на перший погляд що всі балкони однакові. Найбільше впливає на вартість комплексних робіт це тип балкону, який замовник хоче отримати у результаті: теплий або простий балкон для сушіння білизни та складування речей. Різниця між цими двома конфігураціями на одному балконі може досягати 50 %.

Переваги нашої компанії:

+4000
об'єктів
під ключ зробили з 2004 року
18
років
перетворюємо балкони на затишний простір
15
річний
досвід менеджера та замірника допоможуть вам зробити правильний вибір
12
років
мають мінімальний стаж наші монтажники
3
дні
займає виготовлення білих вікон будь-якої конфігурації
1
день
встановлюємо вікна на вашій лоджії або простому балконі
3
дні
обшиваємо більшість балконних приміщень
100
% якість
матеріалів та виконаних робіт

Як ми працюємо

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж

Фото балконів і лоджій

Записатися на замір