пн. - пт. с 9:00 до 20:00
сб. - нд. с 10:00 до 17:00

(097) 503 96 68

Основні послуги

Потрібна консультація?

Додаткові послуги

Потрібен безкоштовний прорахунок?

Про компанію

Наша компанія заснувалась у 2004 році, з тих пір ми виготовляємо та встановлюємо пластикові вікна відомих виробників – Rehau, OpenTeck, Viknaland. У тому ж році ми активно почали займатися обшивкою балконів - дерев'яною і пластиковою вагонкою. По мірі популяризації різних матеріалів ми впроваджуємо та активно використовуємо їх.

Наприклад, на сьогодні у 2022 році оздоблення балкона ламінованими панелями займає лідируючі позиції. Також у 2017-18 роках почало популяризуватися оздоблення балконного простору гіпсокартонними плитами з подальшим фарбуванням або обклеюванням шпалерами. Особливо популярний цей вид робіт при продовженні кімнати за рахунок балкона, оскільки максимально зливається з кімнатним простором.

Сьогодні ми готові запропонувати своїм клієнтам величезний список послуг. Основні послуги – встановлення пластикових вікон у квартирах та будинках, скління балконів з виносом та без, французьке скління, виготовлення перил та дахів для балконів, зовнішня та внутрішня обшивка балконів, внутрішнє утеплення, виготовлення підлоги. Додаткові послуги – виготовлення шаф та тумб на балконах, відкидних столиків, виведення електропроводки, монтаж сушилки для білизни, монтування теплої підлоги під ламінат.

Наше кредо – Надійність у всьому, Висока якість виконаних робіт та Індивідуальний підхід до кожного клієнта! Ми завжди готові допомогти вам!

18 років на ринку пластикових вікон та оздоблення балконів
15 років мінімальний досвід менеджера та замірника
12 років мінімальний стаж наших монтажників та оздоблювальників
9 000 виконаних об'єктів
3-5 днів виготовляємо вікна ПВХ
1 день підготовки матеріалів для обшивки балкона
100 % віддача всього колективу
Записатися на замір