пн. - пт. з 9:00 до 20:00
сб. - нд. з 10:00 до 17:00

Основні послуги

Потрібна консультація?

Додаткові послуги

Потрібен безкоштовний прорахунок?

Про компанію

Наша компанія заснувалась у 2004 році, з тих пір ми виготовляємо та встановлюємо пластикові вікна відомих виробників – Rehau, OpenTeck, Viknaland. У тому ж році ми активно почали займатися обшивкою балконів - дерев'яною і пластиковою вагонкою. По мірі популяризації різних матеріалів ми впроваджуємо та активно використовуємо їх.

Наприклад, на сьогодні у 2022 році оздоблення балкона ламінованими панелями займає лідируючі позиції. Також у 2017-18 роках почало популяризуватися оздоблення балконного простору гіпсокартонними плитами з подальшим фарбуванням або обклеюванням шпалерами. Особливо популярний цей вид робіт при продовженні кімнати за рахунок балкона, оскільки максимально зливається з кімнатним простором.

Сьогодні ми готові запропонувати своїм клієнтам величезний список послуг. Основні послуги – встановлення пластикових вікон у квартирах та будинках, скління балконів з виносом та без, французьке скління, виготовлення перил та дахів для балконів, зовнішня та внутрішня обшивка балконів, внутрішнє утеплення, виготовлення підлоги. Додаткові послуги – виготовлення шаф та тумб на балконах, відкидних столиків, виведення електропроводки, монтаж сушарки для білизни, монтування теплої підлоги під ламінат.

Наше кредо – Надійність у всьому, Висока якість виконаних робіт та Індивідуальний підхід до кожного клієнта! Ми завжди готові допомогти вам!

Переваги нашої компанії:

+9000
об'єктів
зроблених з 2004 року
18
років
на ринку пластикових вікон та оздоблення балконів
15
річний
досвід менеджера та замірника
12
років
мінімальний стаж наших монтажників та оздоблювальників
3
дні
виготовляємо вікна ПВХ
1
день
підготовлюємо матеріали для обшивки балкону
100
% віддача
всього колективу
100
% терміни
на виконання робіт

Як ми працюємо

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж
Записатися на замір