пн. - пт. з 9:00 до 20:00
сб. - нд. з 10:00 до 17:00

Обшивка балкона у Києві: сучасно та якісно

Обшивка балконів

Сучасні власники квартир вже давно не обмежуються лише склінням балкона, адже їм хочеться створити затишний і красивий простір, як усередині, так і зовні. Різноманітність матеріалів для внутрішнього облицювання та спеціальні матеріали для зовнішнього дозволяють втілити будь-які побажання. Саме тому комплексне оздоблення балкона під ключ досі дуже затребуване, тому що воно дозволяє вирішити всі питання разом і отримати відмінний бажаний результат.

Важливою особливістю комплексного підходу до роботи є кращий результат у теплоізоляції, герметичності та як наслідок у температурі балкону. А завдяки великому вибору матеріалів та можливістю їх комбінації обшивка здатна підкреслити індивідуальний стиль та створити неповторний дизайн.

Ідеальний варіант для тих, хто хоче отримати затишний та красивий балконний простір за мінімальні гроші та без клопоту – комплексна обшивка балкона під ключ.

Не проґавте можливість! Наша компанія готова запропонувати вам професійні послуги з оздоблення балконів та лоджій у Києві. Більше 17 років ми займаємося монтажем та утепленням балконів, що дозволяє нам гарантувати високу якість робіт. Ми успішно виконали понад 6200 замовлень, і кожне з них стало для нас цінним досвідом у цій галузі.

Ми надаємо великого значення якості матеріалів, тому що розуміємо, що це прямо впливає на довговічність та надійність виконаних робіт. Ми вибираємо лише найкращі матеріали від відомих виробників, щоб виконані роботи були найвищої якості. Якщо ви плануєте обшивку балконного простору, і ваші двері з вікном, що виходять на балкон все ще дерев'яні, ми рекомендуємо замінити їх на металопластиковий балконний блок відразу ж. Це дозволить уникнути в майбутньому при їх заміні пошкоджень обшитих укосів з боку балкона.

Основні типи облицювання. Чим відрізняється облицювання теплого балкона від холодного? Актуальна ціна на популярні конфігурації балконних приміщень. Як визначити вартість балкона. Значення та необхідність обшивки, а також фото виконаних робіт. У нашій статті представлена повна інформація на цю тему, яка допоможе Вам отримати всі необхідні знання та відповіді на можливі запитання.

Топ-3 послуг при комплексному оздобленні

Потрібна консультація?

Короткий опис послуг

Обшивка зовні

Обшивка зовні

Облицювання балконного приміщення із зовнішнього боку необхідне на всіх балконах, де перила виконані з металевих ґрат. Це дозволить покращити герметичність балконної конструкції та забезпечить захист перил та плити від руйнування під впливом опадів.

Сучасне оздоблення виконується сайдингом, профнастилом та пластиком, детальну інформацію ви знайдете на сторінці зовнішнього оздоблення.

Обшивка всередині

Обшивка всередині

Облицювання балконного простору всередині необхідне для тих, хто хоче швидко і за невеликі гроші перетворити свій балкон на затишне місце. Вона дозволить створити зручну зону для сушіння білизни, відпочинку та занять улюбленою справою. Крім того, в процесі встановлення можна покращити теплоізоляцію та підвищити температуру. У потрібних випадках можна навіть перетворити балконне приміщення на повноцінну кімнату.

У сучасному оздобленні використовуються дерево, пластик та гіпсокартон, більш детальну інформацію ви знайдете на сторінці внутрішнього оздоблення.

Шафа вбудована

Шафа вбудована

Шафа для балконного приміщення необхідна для тих, хто хоче отримати зручне місце для складання речей, інструментів, овочів. Так як він допомагає організувати простір, сховавши речі з поля зору і створивши порядок. Під час встановлення шафи можна оптимально скомпонувати та розмістити полиці для максимальної ефективності використання простору.

Для обшитого балкона оптимально підходить шафка з фасадом з того ж матеріалу що і все приміщення, докладну інформацію ви знайдете на сторінці вбудованих шаф.

Потрібна консультація?

Оздоблення холодного та теплого балкона

Обшивка зовнішньої частини теплого та холодного балкона виконується однаково, а ось різниця у внутрішній частині є. Тепле балконне приміщення відрізняється від холодного наявністю в ньому джерела тепла, правильно обраним оздобленням та утепленням, а також теплим склінням. Джерело тепла – батарея централізованого опалення, електричні конвектори, тепла підлога, відчинені двері з кімнати та їх комбінація.

Оздоблення теплого балкона

Тепле оздоблення балкона виконується, при необхідності отримати окреме робоче місце або розширити функціональну житлову площу з необхідною температурою у приміщенні від +18 градусів.

При плануванні таких приміщень приділяється більше уваги утепленню, оскільки головна мета полягає у збереженні максимального рівня тепла. У таких випадках для утеплення застосовується тільки екструдований пінополістирол, товщина якого не менше 40 мм. Докладніше читайте у статті про процес утеплення.

У переважній більшості випадків обшивка теплого балкона при продовженні кімнати за рахунок балконного приміщення здійснюється гіпсокартоном. Це пов'язано з тим, що такий вид оздоблення забезпечує максимальну схожість із кімнатою, яка продовжується. Якщо ж створюється окрема зона відпочинку чи кабінет, то у 60% випадків використовується гіпсокартон, у 30% випадків – дерево, а у 10% випадків – ламіновані панелі.

Оздоблення холодного балкона

Оздоблення неопалюваних холодних балконів виконується в переважній більшості випадків. Це пов'язано з тим, що на них найчастіше сушать білизну, зберігають речі та овочі, а для цього висока температура не потрібна. Температура в таких приміщеннях взимку може коливатися від +3 до +10 градусів, залежно від супутніх факторів.

При проектуванні таких приміщень також приділяється увага утепленню, але в мінімально необхідних варіантах, оскільки основною метою є захист внутрішніх матеріалів. У таких випадках утеплення виконується пінопластом завтовшки 20-40 мм. Додаткова інформація описана у статті утеплення.

У більшості випадків приблизно в 95% обшивка неопалюваного балкона здійснюється деревом або ламінованим пластиком. Це пов'язано з тим, що ціна на такі роботи значно нижча, ніж на оздоблення гіпсокартоном.

Потрібен безкоштовний прорахунок?

Вартість обшивки балкона, ціна на 15.04.2024

Нижче представлені 3 найбільш поширені конфігурації балконів у Києві в холодному та теплому варіантах. У кожному з них враховується настил підлоги з ОСБ, а матеріал для стін і стелі вказаний у рядку, зовнішні роботи не включені. У холодній конфігурації передбачено утеплення пінопластом товщиною 20 мм тільки для поручнів, а для теплої конфігурації - пінополістиролом товщиною 80 мм для поручнів, а також по 40 мм на підлозі та стелі. Це основні та найчастіше використовувані конфігурації в більшості випадків.

Обшивка П-подібного балкону

розміром 2600 x 950 Обшивка П-подібного балкону розміром 2600 x 950
Роботи Матеріал оздоблення Ціна
 • Стіни
 • Стеля
 • Підлога
 • Утеплення
ПВХ панелями 17095 грн.
25245 грн.
Деревом 18055 грн.
26205 грн.
Гіпсокартоном 30285 грн.
36100 грн.

Обшивка П-подібного балкону

розміром 3200 x 800 Обшивка П-подібного балкону розміром 3200 x 800
Роботи Матеріал оздоблення Ціна
 • Стіни
 • Стеля
 • Підлога
 • Утеплення
ПВХ панелями 18480 грн.
27095 грн.
Деревом 19630 грн.
28245 грн.
Гіпсокартоном 32480 грн.
38600 грн.

Обшивка лоджії

розміром 2900 x 1500 Обшивка лоджії розміром 2900 x 1500
Роботи Матеріал оздоблення Ціна
 • Стіни
 • Стеля
 • Підлога
 • Утеплення
ПВХ панелями 25845 грн.
40065 грн.
Деревом 27830 грн.
42050 грн.
Гіпсокартоном 44975 грн.
57370 грн.
Потрібен безкоштовний прорахунок?

Як визначити вартість обшивки балкона?

Ви можете використовувати надану зверху таблицю для орієнтування в цінах, вона містить розрахунки для трьох найпоширеніших конфігурацій. Якщо ваша конфігурація не вказана в таблиці, ви можете зв'язатися з нашим менеджером або залишити заявку на індивідуальний розрахунок, який буде точно відповідати вашим потребам.

Щоб отримати попередню вартість на обшивку балкона або лоджії, необхідно надати інформацію про необхідні матеріали, роботи та розміри. Чим точніші дані ви надасте, тим точніше менеджер зможе розрахувати вартість і час виконання робіт. Тому при зверненні до компанії рекомендується надати всі необхідні деталі, щоб отримати максимально точну попередню вартість, наскільки це можливо, без проведення вимірів.

Чи може відрізнятись вартість попередня та остаточна?

Так, можливо, що остаточна вартість роботи може відрізнятись від попередньої. Це може статися у випадку, якщо реальні розміри не відповідають попереднім, побажання замовника змінилися або не були враховані роботи, які потребують додаткових витрат. Всі ці фактори можуть вплинути на остаточну вартість роботи.

Для того, щоб отримати найбільш точну вартість, що відповідає вашим вимогам, рекомендується зв'язатися з менеджером та надати максимально детальну інформацію про ваш проект.

Потрібен безкоштовний прорахунок?

Що таке обшивка балкона і для чого вона потрібна?

Обшивка балкона – це комплекс ремонтних робіт, що включає оздоблення поручнів з двох сторін, стін, стелі, настил підлоги та утеплення, мета яких - вирівняти поверхні, надати гарний вигляд і покращити теплові характеристики.

Зазвичай оздоблювальні роботи на балконі виконують після встановлення металопластикових вікон, оскільки вони вирішують кілька завдань, включаючи приховування піни по периметру та козирків. У нових будинках, де встановлені високі перила, підняття підлоги до потрібної висоти покращує зручність використання балкону.

Переваги нашої компанії:

+6200
об'єктів
обшитих різними матеріалами з 2004 року
18
років
на будівельному ринку з оздоблення лоджій та балконів
15
річний
досвід замірника та менеджера допоможуть вам зробити правильний вибір
12
років
мають мінімальний стаж наші оздоблювальники
1
день
готуємо матеріали для обшивки
3
дня
це середня швидкість виконання робіт у вас, яка залежить від розмірів та наповнення
100
% терміни
на оздоблення стін, стелі та підлоги
100
% якість
всіх наданих матеріалів

Як ми працюємо

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж

Відповіді на питання, що часто ставляться:

Чим дешево обшити балкон у комплексі?

Для бюджетної обшивки балкона в комплексі можна використовувати доступні та недорогі матеріали, наприклад, вагонку ПВХ для зовнішньої сторони і ПВХ панелі для внутрішньої. На підлогу укласти ОСБ накривши його лінолеумом, а утеплити тільки перило пінопластом 20 мм. Коштує таке оздоблення балкона недорого і дуже практичне. При цьому можна заощадити гроші, не втративши якості, як кажуть дешево і красиво.

Чим найкраще обшити балкон?

Для оптимальної конфігурації облицювання краще використовувати для зовнішнього боку сайдинг, а для внутрішнього обшивку вагонкою, ламінованими панелями або гіпсокартоном, залежно від ваших уподобань. На підлогу укласти дерев'яну дошку і добре утеплити перило екструдованим пінополістиролом. Вартість такої конфігурації вища, ніж у бюджетної, але й термін служби помітно більший.

Скільки часу займає оздоблення балкона?

Звичайна обшивка балконного приміщення з утепленням, включаючи зовнішнє та внутрішнє оздоблення, займає 3 дні. Однак, якщо в замовлення входять додаткові елементи, такі як шафка, сушарка та освітлення, час виконання робіт може збільшитися до 4-5 днів.

Фото оздоблення лоджій та балконів

Записатися на замір