пн. - пт. з 9:00 до 20:00
сб. - нд. з 10:00 до 17:00

Контактна інформація

Контактний телефон:

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Робочий час:

пн. 9:00 - 20:00
вт. 9:00 - 20:00
ср. 9:00 - 20:00
чт. 9:00 - 20:00
пт. 9:00 - 20:00
сб. 10:00 - 17:00
нд. 10:00 - 17:00

Гарантія на вікна ПВХ

Наша компанія серйозно ставиться до гарантійних зобов'язань і тому ми даємо чесну гарантію 5 років на металопластикові вікна та балкони. На відміну від несумлінних компаній, які намагаються переконати клієнтів уявною гарантією 10-20 років. Яка може стосуватися тільки пластикового профілю та не поширяться на монтажні роботи, фурнітуру та інші комплектуючі. Наша гарантія на пластикові вікна поширюється на саму конструкцію, її встановлення та комплектуючі. Навіть після завершення гарантії ми на платній основі можемо допомогти вам у ремонті та регулюванні пластикового вікна або балкона детальніше тут.

Гарантія на обшивку балконів та лоджій

Всі роботи, які ми виконуємо під час оздоблення балконів та лоджій, захищаються гарантією в 1 рік. Гарантія на обшивку балкона поширюється на зовнішню та внутрішню обробку, утеплення, настил підлоги, виведену електропроводку, відкидні столики, шафки та тумбочки з вагонки.

Потрібна консультація?

Передплата

У багатьох людей виникає запитання: чи давати передоплату за пластикові вікна нормально? Відповідь так. Вікна для квартири, будинку або балкона виготовляються лише індивідуально під вимоги замовника та за розмірами наявних отворів. Тому потрібно зрозуміти, що у випадку відмови замовника від вікон, їх дуже складно, а іноді неможливо перепродати. Тому передоплата - це гарантія того, що замовник не відмовиться від вікон, які виготовляються під нього індивідуально.

У більшості компаній передоплата на пластикові вікна становить 70 %, тому що цей відсоток і є собівартістю пластикової конструкції. А гарантія клієнта на якісний монтаж - це 30 % які залишилася у нього, оскільки тільки цей відсоток покриває всі витрати і заробітну плату всього колективу. Тому всі компанії, які обіцяють знижки пенсіонерам або мало захищеному населенню більше ніж 1-5 % шахраї та аферисти. Адже, знижки 10-40 % неможливі, тому що не покриють витрати та заробітну плату персоналу!!!

Передплата на оздоблення балкона або лоджії також необхідна, тому що замовником вибираються матеріали які потім нарізуються за розмірами його балконного приміщення. І у разі відмови від робіт при перерізанні матеріалів на інший об'єкт істотно збільшіться відходи. Тому більшість компаній беруть передоплату на оздоблення у розмірі 50-70 %.

Способи оплати

Оплата робіт у нас виконується у два етапи – передоплата та остаточний розрахунок. Внесення передоплати супроводжується підписанням договору. У ньому вказується види робіт, загальна сума та передоплата, що вноситься. Остаточний розрахунок виконується після завершення всіх робіт під час підписання акту.

У нас доступні всі найпопулярніші способи оплати – готівковий та безготівковий. Безготівковий розрахунок дозволяє сплатити на картку або на розрахунковий рахунок.

Готівковий Готівковий

Безготівковий Безготівковий

Потрібен безкоштовний прорахунок?

Сертифікати

Записатися на замір