пн. - пт. з 9:00 до 20:00
сб. - нд. з 10:00 до 17:00

Сушарка для білизни на балкон в Києві - зручно та функціонально

Сушарка для білизни на балконі Ціна: 1250 грн. *** Зверніть увагу, замовити сушарку ви можете тільки спільно з іншими послугами, оскільки мінімальна сума замовлення 7 000 грн.

Як показує практика сушарка на балкон або лоджію встановлюється в 9 з 10 випадків. Адже, важко представити квартиру, в якій не сушать білизну на балконі - найзручніше місце.

Для балконів і лоджій зі вбудованими шафами чудово підходить стельова сушка для білизни. Адже, можливості натягнути білизняну сушку до дверей шафи просто немає. А для запропонованої сушки достатньо прикрутити два кріплення на стелі і одно на стіні, з протилежного боку від шафи.

Якщо вам потрібна сушарка для білизни стельова на балкон або лоджію, то думати про неї треба ще під час виміру пластикових вікон і оздоблення. Тому що, для вузьких балконів і лоджій до 1,2 м, на вікна обов'язково треба передбачити і встановити спеціальний профіль, який називається розширювач або доборний профіль. Завдяки цьому профілю сушка на балкон відмінно встановлюється і не заважає відкриттю балконним вікнам. А також, якщо ви вирішили встановити на балкон стельову сушку для білизни не відразу, а через якийсь час, то обов'язково обговорите з майстрами по обшивці місця кріплення сушки. Це треба для того щоб встановити під вагонкою заставні бруски для кріплення сушарки.

Додати функціональність вашому балкону допоможуть:

Потрібна консультація?

Переваги нашої компанії:

18
років
ми монтуємо сушарки на балконах та лоджіях
15
років
досвід замірника, дозволяє йому рекомендувати вам найкращі рішення
12
літній
стаж усіх монтажників
+5000
сушок
ми встановили на балконах з 2004 року
100
% гарантія
із укладанням договору
100
% надійність
механізмів та відмінне кріплення до стелі

Як ми працюємо

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж
Записатися на замір