пн. - пт. з 9:00 до 20:00
сб. - нд. з 10:00 до 17:00

Оздоблення балкона дерев’яною вагонкою в Києві

Оздоблення балкона дерев’яною вагонкою Ціна: від 650 грн./м2

Стильний та затишний балкон – мрія кожного з нас! І немає кращого способу створити атмосферу затишку та тепла, ніж використовувати натуральні матеріали. Саме тому оздоблення балкону деревом досі залишається найпопулярнішим вибором серед різноманітних варіантів обшивки.

Відмінною особливістю дерев’яних матеріалів є їх екологічність, довговічність та естетична привабливість. Крім того, вони здатні підкреслити індивідуальний стиль вашого балкона, створюючи затишний та гармонійний простір для відпочинку.

Сучасна обшивка балкона вагонкою це ідеальний варіант для тих, хто хоче змінити інтер'єр за мінімальні гроші та в стислі терміни.

У вас є чудова можливість отримати якісні роботи за допомогою професіоналів нашої компанії! Працюючи з 2004 р., ми можемо гарантувати високу якість робіт завдяки нашому великому досвіду, оскільки обшивка балкона дерев'яною вагонкою – послуга, що найбільше замовляється у нас.

Наша команда використовує тільки надійні та перевірені часом матеріали, що забезпечує довговічність, надійність та гарний зовнішній вигляд вашого оздоблення. Ми не тільки займаємося обшивкою, але також виготовляємо шафи з фасадами з дерева, щоб вони ідеально поєднувалися з вашим інтер'єром.

Які переваги, недоліки та види оздоблення дерев'яною вагонкою? Вертикальне чи горизонтальне розташування? Актуальна вартість на типові конфігурації балконів та лоджій. Як дізнатися точну вартість балкона? Правила та черговість облицювання вагонкою, а також фото наших робіт. Все це ви дізнаєтесь із нашої статті.

Альтернативне оздоблення

Обшивка балкона деревом плюси та мінуси

Дерев'яна вагонка — це тонка дошка з дерева, яка має шипи та пази для з'єднання між собою. Це дозволяє легко та міцно з'єднувати дошки одна з одною. Її найчастіше виготовляють із хвойних та листяних дерев. Найпопулярніші з хвойних порід – сосна та смерека, а з листяних – вільха та липа.

Для обшивки балконів та лоджій ми використовуємо вагонку товщиною 12 мм та шириною від 65 до 85 мм залежно від обраного типу та виду матеріалу. В нас представлена євровагонка смерека з сучком, а також двостороння сосна з сучком та без сучка (зрощена).

Зрощена вагонка без сучка виготовляється із невеликих шматочків деревини довжиною від 150 до 500 мм. Ці шматочки піддаються спеціальній обробці на торцях за допомогою спеціалізованого зубчастого фрезерування, а потім склеюються в один цільний виріб. Міцність такого матеріалу в місцях склеювання перевершує міцність цілісного масиву, але при цьому він менш схильний до викривлення.

Переваги:

 • натуральний та екологічний природний матеріал;
 • матеріал із сосни краще протистоїть механічним пошкодженням;
 • вагонка з смереки має в структурі мікропорожнечі, за рахунок яких вона легша і менш шорстка;
 • хороша ремонтопридатність;
 • великий термін служби понад 10 років;
 • відмінна тепло та шумоізоляція;
 • можливість кольорового декорування та брашування;
 • неперевершений зовнішній вигляд.

Недоліки:

 • не допускається намокання;
 • потрібне захисне покриття;
 • потребує декілька шарів лакування з проміжним шліфуванням.

Як захистити деревину від зайвої вологи та вигоряння на сонці?

Надійний захист вагонки на балконі та головне без зміни кольору досягається за рахунок сучасного акрилового лаку. Змінити колір деревини, але зберегти текстуру дерева допоможуть сучасні декоративно-захисні лаки. Надати вагонці неповторний та сучасний вигляд з 3Д ефектом допоможе механічна обробка – брашування. Будьте в тренді та вибирайте найкраще для вашого дому та сім'ї!

Декоративно-захисні
покриття

Дерев'яна вагонка із сучком пофарбована білим декоративно-захисним покриттям Біла Дерев'яна вагонка із сучком пофарбована сірим декоративно-захисним покриттям Сіра Дерев'яна вагонка із сучком пофарбована коричневим декоративно-захисним покриттям Коричнева

Брашування та декоративно-захисні
покриття

Дерев'яна вагонка із сучком брашована і пофарбована білим декоративно-захисним покриттям Біла Дерев'яна вагонка із сучком брашована і пофарбована сірим декоративно-захисним покриттям Сіра Дерев'яна вагонка із сучком брашована і пофарбована коричневим декоративно-захисним покриттям Коричнева

*Зверніть увагу, що колірна гама, що відображається на екрані вашого пристрою, може відрізнятися від реальних кольорів через індивідуальні налаштування моніторів. Тут представлені три варіанти кольорової гами, які розглядаються виключно як приклади. Декоративно-захисне покриття вибирає та надає замовник на свій смак.

Потрібна консультація?

Вертикальне та горизонтальне кріплення вагонки

Найбільш поширений, звичний і знайомий на вигляд — вертикальний спосіб кріплення вагонки. Цей метод має безліч переваг: він простий в установці, дозволяє швидко завершити роботи і, що немало важливо, значно знизити вартість монтажу. Монтажні рейки для такого розташування матеріалу встановлюються горизонтально.

Менш поширений, але дуже привабливий і незвичайний вигляд балкону надає горизонтальний спосіб кріплення вагонки. Даний метод більш трудомісткий і дорогий, але результат приголомшливий, ви не пошкодуєте. Рейки обрешітки в такому варіанті виставляються вертикально, що збільшує час встановлення і як наслідок ціну.

Розташування вагонки має ілюзійну складову. Якщо ви виберете горизонтальний спосіб кріплення, ви візуально збільшите довжину стіни, а вертикальне розташування дозволить збільшити висоту стель. Вибирайте найбільш зручний та вигідний для вас варіант, і створіть затишний та стильний інтер'єр своєї мрії!

Вартість обшивки дерев'яною вагонкою, ціна на 15.04.2024

Надані розрахунки 3 найпопулярніших конфігурацій балконів та лоджії у Києві. У них враховується обшивка вагонкою сосновою з сучком, утеплення парапету (перила) 20 мм пінопластом, підлога ОСБ + настил лінолеуму (надає замовник).

Обшивка П-подібного балкону вагонкою з дерева

розміром 2600 x 950 Обшивка П-подібного балкону вагонкою з дерева розміром 2600 x 950
Роботи Ціна
 • Стіни та стеля
 • Підлога
 • Утеплення
18055 грн.

Обшивка П-подібного балкону вагонкою з дерева

розміром 3200 x 800 Обшивка П-подібного балкону вагонкою з дерева розміром 3200 x 800
Роботи Ціна
 • Стіни та стеля
 • Підлога
 • Утеплення
19630 грн.

Обшивка лоджії вагонкою з дерева

розміром 2900 x 1500 Обшивка лоджии вагонкою з дерева розміром 2900 x 1500
Роботи Ціна
 • Стіни та стеля
 • Підлога
 • Утеплення
27830 грн.

Як дізнатися ціну на обшиття власного балкона?

Зорієнтуватися у вартості обшивки балконного простору можна за таблицею, зображеною верху. У ній ви знайдете поширені конфігурації балконів та лоджії. Якщо ви не знайшли відповідної конфігурації, тоді телефонуйте нашому менеджеру, ми завжди готові запропонувати вам індивідуальний розрахунок, який точно задовольнить ваші потреби. Крім того, дізнатися більше про доступні варіанти та ціни можна на сторінці комплексного оздоблення балкона.

Щоб отримати більш точну вартість послуг, які ви плануєте замовити, важливо надати максимально докладну інформацію про необхідні роботи та розміри вашого балкона. Чим більш конкретнішу інформацію ви надасте, тим точніше менеджер зможе визначити вартість та час виконання робіт. Тому, при дзвінку менеджеру, рекомендується вказувати всі необхідні деталі та вимоги, щоб отримати найточнішу та найпрозорішу оцінку вартості.

Потрібен безкоштовний прорахунок?

Як правильно обшити балкон дерев'яною вагонкою?

Щоб дерев'яна обшивка слугувала довго і не втратила свій привабливий вигляд, потрібно ретельно виконати всі етапи монтажу.

Початок монтажних робіт на балконі починається із закріплення монтажних рейок на поверхні, що обшивається. Рекомендується використовувати рейки перетином 20х40 мм, розташовані горизонтально (при вертикальному оздобленні) з кроком 500-650 мм. Це забезпечить необхідну жорсткість конструкції та рівномірний розподіл навантаження.

Щоб уникнути утворення конденсату під дерев'яною обшивкою, в холодні місця рекомендується встановлювати утеплювач між монтажними рейками. Це дозволить не тільки збільшити термін експлуатації матеріалу, але й забезпечити додаткову теплоізоляцію балкона чи лоджії.

Далі, дерев'яна вагонка кріпиться до рейок невеликими цвяхами навскіс, через шип. При цьому наступна дошка має закривати цвяхи на попередній. Цей метод кріплення дозволяє зберегти гарний вигляд поверхні, без появи неприємних видимих сколів та цвяхів.

Після того, як стіни, стеля та укоси повністю обшиті, необхідно виконати облицювання. Це дозволить приховати всі негарні підрізані краї маленькими плінтусами, куточками та штапиками.

Завершальним етапом є захист деревини акриловим або декоративним лаком. Вони допомагають захистити оздоблення балкона вагонкою з дерева від впливу вологи та сонця, а також надати поверхні додаткову міцність та стійкість до пошкоджень.

Переваги нашої компанії:

+4400
балконів
ми обшили дерев'яною вагонкою
18
років
наша компанія облицьовує балкони
12
років
такий мінімальний стаж, мають наші монтажники
1
день
на заготовку всіх матеріалів
3
дні
виконується оздоблення 3 метрового балкону
100
% терміни
на виконання робіт

Як ми працюємо

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж

Відповіді на запитання, що часто ставляться:

Чим дерев'яна вагонка краща за пластикову?

Деревина має високу механічну міцність у порівнянні з іншими матеріалами, які використовуються для оздоблення балконів та лоджій. Крім того, вона є натуральним екологічно чистим матеріалом. А завдяки декоративно-захисному лаку можна отримати неповторний колір та дизайн.

На вагонці багато сучків, це нормально?

Кількість сучків, що має деревина, залежить від багатьох факторів, включаючи породу та сорт дерева. Причина полягає в тому, що у різних порід дерев може бути різна кількість гілок, які пізніше будуть перетворені на сучки в процесі обробки деревини. Отже, кількість сучків може суттєво відрізнятись від породи до породи.

Фото оздоблення балконів деревом

Записатися на замір