пн. - пт. с 9:00 до 20:00
сб. - нд. с 10:00 до 17:00

(097) 503 96 68

Зовнішня обшивка балкона в Києві

Зовнішня обшивка балкона

Абсолютно на усіх балконах і лоджіях з металевими перилами, найчастіше у будинках старої будови, обов'язково потрібна зовнішнє оздоблення балкона. Воно потрібне не лише для відмінного зовнішнього вигляду, як вважають помилково багато людей. Найголовніше, що дає оздоблення балкона зовні - захист балконного обгороджування від корозії, захист краю бетонної плити від руйнувань, захист внутрішнього балконного простору від вітру, дощу і снігу. Також завдяки добре виконаним зовнішнім роботам, збільшується термін служби внутрішнього оздоблення.

Варто відмітити, що обшивка балкона із зовнішнього боку правильно виконується разом з монтажем вікон або відразу після нього, до внутрішньої обшивки. Зовнішня обробка балкона зроблена разом із склінням зменшує кількість робіт і відповідно вартість, тому що відпадає необхідність знімати склопакети. Оскільки при такому комплексі робіт, склопакети встановлюються в останню чергу. А якщо зважитися на зовнішню обшивку балкона вже після внутрішніх робіт, то усі роботи сильно ускладняться і збільшяться у вартості. У такому разі можливі тільки два варіанти обшивки зовні: після часткового розбору обшивки балкона зсередини і за допомогою промислових альпіністів.

Зовнішня обшивка балконів це одна з лідируючих послуг яку упродовж 18 років надає наша компанія. За цей час ми удосконалили свою майстерність до ідеалу, тому робимо балкони і лоджії будь-якої складності.

Варіанти зовнішнього оздоблення балконів

Потрібна консультація?

Чим краще обшити балкон зовні?

Правильний вибір матеріалу для зовнішнього оздоблення балкона необхідно розпочинати зі збору інформації. Потрібно знати на якому поверсі знаходиться балкон або лоджія, які там вітрові і механічні навантаження. На перших поверхах потрібний захист від найбільшого механічного навантаження, для захисту від діточок і злодюжок - профнастил, сайдинг. У п'ятиповерхових будинках низькі вітрові навантаження, тому на усіх поверхах окрім першого можна робити будь-який матеріал, у тому числі і пластикову вагонку. На високих поверхах вітрові навантаження вищі і тому підходять - сайдинг і профлист.

Зовнішнє оздоблення балконів, ціна на 1.07.2022

Зовнішні роботи:

Пластикова вагонка біла 500 грн /м2
Пластикова вагонка кольорова 600 грн /м2
Профнастил 985 грн /м2
Сайдинг 1100 грн /м2
Потрібен безкоштовний прорахунок?

Як ми працюємо.

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж

Переваги нашої компанії.

Преимущества компании
  • Виконуємо усі роботи в комплексі, тобто під ключ.
  • 18 років досвіду з ремонту балконів.
  • Усі наші співробітники - професіонали.
  • Гарантія на вікна - 5 років, на обшивку 1 рік.
  • Чіткі терміни на виконання замовлення.
  • Якісне і акуратне виконання робіт.
  • Точні виміри в слушний час.
  • Кваліфікована консультація.
  • Відмінні ціни на усі пропозиції.

Фото зовнішнього оздоблення балконів

Записатися на замір