пн. - пт. з 9:00 до 20:00
сб. - нд. з 10:00 до 17:00

Зовнішня обшивка балкона у Києві: надійно та сучасно

Зовнішня обшивка балкона Ціна: від 800 грн./м2

Власники квартир з металевими поручнями, найчастіше в будинках старої забудови, мріють про те, щоб їхній балкон був привабливим з вулиці та затишним усередині. Для виконання цієї мети облицьовуються поручні спеціальними матеріалами, а роботи виконуються професійними монтажниками для досягнення високої надійності. Тому зовнішнє оздоблення балкона такими матеріалами як сайдинг, профнастил і пластик досі популярні, серед альтернативних варіантів.

Важливим аспектом зовнішніх робіт є не тільки створення привабливого зовнішнього вигляду, а й захист металевих поручнів від корозії та бетонних плит від руйнування. Використання різноманітних кольорів та відтінків матеріалів дозволяє надати індивідуальності та виразності огорожі, а також підкреслити загальний стиль та дизайн балкону.

Шукайте ідеальне співвідношення ціни та надійності для створення гарного та затишного балконного простору, зовнішня обшивка балкона у Києві – найкращий варіант.

Не проґавте можливість отримати найкращі послуги з облаштування вашого балкона або лоджії. Ми надаємо високоякісні роботи по обшивці вже більше 17 років. За цей час ми успішно виконали понад 2500 замовлень, що дозволяє нам гарантувати професійний та якісний результат.

Ми використовуємо лише перевірені часом матеріали високої якості, які закуповуються у надійних постачальників. Тому що ми розуміємо, що саме від якості матеріалів залежить надійність та довговічність наших робіт. Ми виконуємо не тільки обшивку зовні, але й при необхідності готові засклити балкон пластиковими вікнами, а також обшити балкон під ключ.

Основні варіанти, переваги та недоліки оздоблення із зовнішнього боку? Орієнтовна вартість на популярні конфігурації балконів та лоджій. Яке обшиття краще робити? У нашій статті ви зможете ознайомитися з усією необхідною інформацією та фото наших робіт.

Варіанти оздоблення балкону зовні

Потрібна консультація?

Детальніше про обшивку балконів з вулиці

Вініловий сайдинг

Вініловий сайдинг Ціна: 1200 грн./м2

Сайдинг має низку переваг, таких як міцність, стійкість до температури та розтріскування, великий температурний діапазон використання, висока стійкість до вологи, велика палітра кольорів, великий термін служби.

Проте існують і деякі недоліки: висока вартість, однакова зовнішність всіх поверхонь.

Це оздоблення ідеально підходить для будь-яких балконів, розташованих вище 2 поверху, оскільки це спеціалізований матеріал для зовнішніх робіт, а не універсальний як два інші. Більш детальну інформацію та особливості, а також палітру кольорів та розцінки ви знайдете на сторінці про сайдинг.

Профільований лист

Профільований лист Ціна: 1150 грн./м2

Профнастил має низку переваг, таких як висока міцність, стійкість до деформації від температури, великий температурний діапазон використання, помірна стійкість до вологи, найбагатша палітра кольорів, гарний термін служби.

Тим не менш, існують і деякі недоліки: у пошкоджених місцях можлива поява корозії та відсутність різноманітності у зовнішньому вигляді.

Це оздоблення чудово підходить для більшості балконів, особливо розташованих на перших поверхах, оскільки має кращу міцність, а також безпеку, адже складно залізти під неї без інструменту та шуму. Додаткову інформацію, особливості, палітру кольорів та ціни можна дізнатися на сторінці про профнастил.

ПВХ вагонка

ПВХ вагонка Ціна: 800 - 900 грн./м2

Пластик має низку переваг, таких як найнижча вартість, висока вологостійкість, великий температурний діапазон використання, стійкість до температурних деформацій, достатня палітра кольорів.

Проте, існують і деякі недоліки: маленька механічна міцність, застарілий дизайн і стиль.

Це оздоблення добре підходить для балконів, розташованих на північній стороні будівлі, на поверхах з 2 по 5, оскільки тут мінімальні вітрові та механічні навантаження. Якщо вам цікаві подробиці про матеріал, корисна інформація, палітра кольорів та ціни, рекомендуємо відвідати сторінку про зовнішній пластик.

Потрібна консультація?

Зовнішня обшивка балкона плюси та мінуси

Зовнішня обшивка балкона - це облицювальні роботи, які спрямовані на захист металевих поручнів від корозії та країв бетонної плити від руйнувань, що викликаються атмосферними опадами. Зазвичай обшиваються тільки металеві перила наскільки можна закриваючи край плити. Бетонні та цегляні перила балкону не обшиваються, тому що для цього потрібні послуги промислових альпіністів.

Переваги:

  • швидке виконання робіт - лише за один день;
  • надійний захист перил завдяки використанню вологостійких матеріалів;
  • доступні та невеликі ціни для будь-якого клієнта;
  • відмінне співвідношення ціни та якості в порівнянні з іншими альтернативами;
  • красивий зовнішній вигляд завдяки різноманітній палітрі кольорів сайдингу та профнастилу;
  • поліпшення герметичності балкона за рахунок обов'язкового запінювання всіх з'єднань зі стінами, вікном та бетонною плитою.

Недоліки:

  • обмежений вибір кольорів пластику для зовнішньої роботи;
  • неправильне кріплення, особливо при монтажі вагонки ПВХ може призвести до відпадання, тому замовляйте тільки у професіоналів.
Потрібен безкоштовний прорахунок?

Вартість зовнішнього оздоблення балконів, ціна на 15.04.2024

Нижче наведені розрахунки для найпопулярніших варіантів оздоблення балконів у Києві. Для кожної конфігурації вказана ціна, що враховує три можливі матеріали, а також доставку, матеріали та роботи, включаючи запінювання.

Обшивка зовні П-подібного балкону

розміром 2600 x 950 Обшивка зовні П-подібного балкону розміром 2600 x 950
Матеріал оздоблення Ціна
ПВХ вагонкой 7465 грн.
Профнастилом 8500 грн.
Сайдингом 9505 грн.

Обшивка зовні П-подібного балкону

розміром 3200 x 800 Обшивка зовні П-подібного балкону розміром 3200 x 800
Матеріал оздоблення Ціна
ПВХ вагонкой 7930 грн.
Профнастилом 9080 грн.
Сайдингом 10200 грн.

Обшивка зовні лоджії

розміром 2900 x 1500 Обшивка зовні лоджії розміром 2900 x 1500
Матеріал оздоблення Ціна
ПВХ вагонкой 5950 грн.
Профнастилом 6675 грн.
Сайдингом 7300 грн.
Потрібен безкоштовний прорахунок?

Як дізнатися ціну на зовнішню обшивку свого балкона?

Для зручності визначення вартості зовнішніх оздоблювальних робіт ви можете використовувати надану вище таблицю, яка містить конфігурації, що найчастіше зустрічаються. Якщо ж ви не знайшли відповідну для свого балкона, звертайтесь до нашого менеджера за вказаними контактами, і ми обов'язково виконаємо індивідуальний розрахунок для вас. Якщо крім зовнішнього оздоблення вам цікава внутрішнє, ви можете ознайомитися з видами матеріалів та вартістю відповідних робіт на нашій сторінці про внутрішнє оздоблення.

Для отримання найбільш точного прорахунку рекомендується надавати розміри балкону і визначитися з вибором матеріалу. Чим більш точну інформацію ви надасте, тим точнішою буде попередня та кінцева ціна наших послуг.

Коли краще робити оздоблення зовні?

Рекомендується виконувати зовнішню обшивку разом з монтажем пластикових вікон на балконі. Це дозволить забезпечити необхідний простір та зручний доступ для кріплення оздоблювальних матеріалів.

Оздоблювальні роботи, які проводяться після встановлення вікон, вимагають більше трудовитрат. Тому що необхідно забезпечити доступ для кріплення облицювання та потрібно знімати склопакети або сендвіч, що вплине на вартість робіт. Тому найкраще замовляти зовнішнє оздоблення балкону разом зі склінням, так би мовити під ключ.

Якщо ви вирішили обшити балкон зовні, але внутрішня обшивка вже виконана, то доведеться частково розбирати оздоблення зсередини, що збільшити складність та вартість робіт. Щоб уникнути цієї проблеми, можна розглянути варіант залучення промислових альпіністів.

Переваги нашої компанії:

+2500
балконів
ми зашили із зовнішньої сторонні різними матеріалами
18
років
професійно займаємось зовнішнім оздобленням
15
років
досвід у замірника та менеджера
12
років
робочий стаж наших монтажників
1
день
заготовляємо матеріали для обшивки
1
день
виконуються роботи у вас
100
% якість
матеріалів для зовнішнього оздоблення балкону
100
% гарантія
на виконані роботи підтверджені договором

Як ми працюємо

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж

Відповіді на питання, що часто ставляться:

Чим краще обшивати зовні балкон?

Вибір матеріалу для обшивки балкона залежить від поверху, на якому знаходиться приміщення, а також від вітрових та механічних навантажень. Для приміщень на перших поверхах рекомендується використовувати матеріал з високою механічною міцністю, як профнастил, для захисту від можливих пошкоджень з боку дітей або зловмисників. У п'ятиповерхових будинках вітрові навантаження не такі високі, тому на всіх поверхах, крім першого, можна використовувати будь-який матеріал, у тому числі і пластикову вагонку ПВХ. Однак на високих поверхах вітрові навантаження значно вищі, і тому рекомендується використовувати міцніші матеріали, такі як сайдинг або профнастил.

Чи можливо обійтися без зовнішньої обшивки, якщо перила у вигляді ґрат?

Замовники постійно цікавляться цим питанням, проте відповідь на це питання дуже проста: ні, не можна обійтися без зовнішньої обшивки. Головне завдання зовнішніх робіт - захистити ваше поруччя від іржавіння, підвищити герметичність балкону і, отже, покращити його температурний режим. Краса це не основна мета цих робіт, як можуть подумати деякі клієнти.

Чим дешево та красиво обшити балкон зовні?

Один з оптимальних варіантів доступного зовнішнього оздоблення балкона – використання білої пластикової вагонки. Вона має чудову вологостійкість, стійкість до атмосферних опадів, і помірну механічну міцність. Раніше це був один з основних матеріалів для такої обшивки, поки не з'явилися більш сучасні матеріали, такі як сайдинг та профнастил. Тим не менш, ми все ще вважаємо, що ПВХ вагонка є оптимальним вибором для досягнення балансу між ціною та зовнішньою привабливістю.

Чому у горе-майстрів відпадає зовнішнє облицювання балкона?

Причиною відпадання зовнішньої обшивки у більшості випадків є непрофесійно виконаний монтаж, а не якість матеріалу. Ми стикалися із ситуаціями, коли доводилося переробляти роботи після таких майстрів. Основними проблемами були недостатня кількість монтажних брусків, велика відстань між ними та відсутність піни в необхідних місцях. Висновок один, замовляйте роботи лише у професіоналів!

Фото зовнішнього оздоблення балконів

Записатися на замір