пн. - пт. з 9:00 до 20:00
сб. - нд. з 10:00 до 17:00

Балкон з дахом у Києві: надійно та герметично

Дах на балконі

Дах балкона є необхідним елементом захисту балконного приміщення від негоди. Її необхідність на всіх останніх поверхах хрущівок, сталінок та деяких дев'ятиповерхових будинків очевидна, оскільки вона захищає від дощу, граду, снігу, сонця та запобігає попаданню пилу та бруду на балкон. Більше того, дах над балконом зменшує скупчення води на відкритому балконі, що знижує ризик утворення льоду та снігової кірки взимку.

Сучасні технології та матеріали для виготовлення дахів на балконі дозволяють створювати надійні, герметичні та довговічні конструкції. Якщо раніше для каркасу використовувалися лише дерев'яні бруски, то зараз використовуються силові каркаси із металевих куточків або квадратних труб. Завдяки цьому дах для балкона значно довше експлуатується, стає надійнішим і збільшується здатність, що несе її. А сучасним герметикам, які використовуються для герметизації примикання, раніше не було навіть аналогів.

Наша компанія пропонує скління балкона з дахом у Києві. Ми використовуємо тільки якісні матеріали та гарантуємо надійність та довговічність нашої продукції. Дахи наших балконів стійкі до погодних умов та герметичні, що забезпечує комфортне перебування на балконі у будь-яку пору року. Наша команда професіоналів готова виконати дах для будь-якого скління, у тому числі без виносу, з виносом та французького типу.

Варіанти скління лоджій і балконів з дахом

Потрібна консультація?

Дах балкона: види та матеріали

Каркасний та безкаркасний дах Ціна: от 1500 грн./м2

Балконний дах поділяєтеся на два основні варіанти, вибір яких залежить від ваших побажань та особливостей місця кріплення: каркасні (мал. а)) та без каркасні (мал. б)). У всіх випадках дах можна закрити або ондуліном, або профнастилом. Проте останній варіант, завдяки своїй високій міцності, став більш популярним і витіснив ондулін з балконного ринку. Профнастил є гофрованим листовим матеріалом зі сталі, а ондулін - гнучкий волокнистий матеріал, що містить бітумну масу, армуючи волокна і целюлозні добавки, який має форму схожу з шифером.

Каркасний дах практично не спирається на пластикові вікна, завдяки самонесучому металевому каркасу. Його основу складають металеві ферми, які зварені з кута або прямокутної труби та прикріплені до задньої стінки будинку анкерними болтами. Кількість ферм вибирається залежно від конфігурації пластикових вікон та кількості вертикальних стойок у них. Таким чином, на кожну стійку приходиться ферма. Завдяки такій конструкції вага даху та снігу, що скупчився на ній взимку, рівномірно розподіляються на стіну будинку.

Без каркасний дах повністю спирається на пластикові вікна, які передають вагу на поручні та бетонну плиту, тобто на підлогу. Уздовж стіни будинку на анкери прикріплюється металевий кут, до якого приварюються кути перемички, які спираються та кріпляться до вікон. Кількість перемичок підбирається в залежності від розташування імпостів у вікнах. Такі дахи краще використовувати тільки на невеликих дахах шириною до 1000 мм.

Кольори профнастилів для даху:

RAL
9010
Білий
RAL
7035
Світло-сірий
RAL
9006
Сріблястий
RAL
7046
Сірий
RAL
7024
Темно-сірий
RAL
1015
Слонова кістка
RAL
1001
Бежевий
RAL
1023
Жовтий
RAL
2004
Помаранчевий
RAL
3015
Античний рожевий
RAL
4003
Рожевий
RAL
3020
Червоний
RAL
3002
Темно-червоний
RAL
8011
Коричневий
RAL
8017
Темно-коричневий
RAL
6027
Сіро-зелений
RAL
5021
Морська хвиля
RAL
5015
Блакитний
RAL
5010
Синій
RAL
5003
Глибокий синій
RAL
5022
Темно-синій
RAL
4005
Фіолетовий
RAL
6018
Салатовий
RAL
6010
Світло-зелений
RAL
6029
Зелений
RAL
6005
Темно-зелений
RAL
6006
Хакі-олива
RAL
9005
Чорний

* Зверніть вашу увагу, колірна палітра на екрані вашого пристрою може відрізнятися від реальних кольорів із-за індивідуальних налаштувань моніторів.

Потрібен безкоштовний прорахунок?

Переваги нашої компанії:

+350
балконів
засклені нами з виготовленням даху з 2004 року
18
років
виготовляємо дахи та встановлюємо пластикові вікна
15
літня
кваліфікація нашого менеджера та замірника допоможуть вам у виборі
12
літній
робочий стаж монтажників дозволяє їм робити надійні каркаси дахів
3
дня
виготовляються вікна для балкона в цеху
1-2
дня
виконується скління з дахом
100
% захист
від різних затікань вдячності сучасним герметикам
100
% гарантія
вказана в договорі

Як ми працюємо

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж
Записатися на замір