пн. - пт. с 9:00 до 20:00
сб. - нд. с 10:00 до 17:00

(097) 503 96 68

Балкон з дахом у Києві: надійно та герметично

Дах на балконі

Ціна: от 1500 грн./м2

Дах балкона є необхідним елементом захисту балконного приміщення від негоди. Її необхідність на всіх останніх поверхах хрущівок, сталінок та деяких дев'ятиповерхових будинків очевидна, оскільки вона захищає від дощу, граду, снігу, сонця та запобігає попаданню пилу та бруду на балкон. Більше того, дах над балконом зменшує скупчення води на відкритому балконі, що знижує ризик утворення льоду та снігової кірки взимку.

Сучасні технології та матеріали для виготовлення дахів на балконі дозволяють створювати надійні, герметичні та довговічні конструкції. Якщо раніше для каркасу використовувалися лише дерев'яні бруски, то зараз використовуються силові каркаси із металевих куточків або квадратних труб. Завдяки цьому дах для балкона значно довше експлуатується, стає надійнішим і збільшується здатність, що несе її. А сучасним герметикам, які використовуються для герметизації примикання, раніше не було навіть аналогів.

Наша компанія пропонує скління балкона з дахом у Києві. Ми використовуємо тільки якісні матеріали та гарантуємо надійність та довговічність нашої продукції. Дахи наших балконів стійкі до погодних умов та герметичні, що забезпечує комфортне перебування на балконі у будь-яку пору року. Наша команда професіоналів готова виконати дах для будь-якого скління, у тому числі без виносу, з виносом та французького типу.

Варіанти скління лоджій і балконів з дахом

Потрібна консультація?

Дах балкона: види та матеріали

Каркасний та безкаркасний дах

Балконний дах поділяєтеся на два основні варіанти, вибір яких залежить від ваших побажань та особливостей місця кріплення: каркасні (мал. а)) та без каркасні (мал. б)). У всіх випадках дах можна закрити або ондуліном, або профнастилом. Проте останній варіант, завдяки своїй високій міцності, став більш популярним і витіснив ондулін з балконного ринку. Профнастил є гофрованим листовим матеріалом зі сталі, а ондулін - гнучкий волокнистий матеріал, що містить бітумну масу, армуючи волокна і целюлозні добавки, який має форму схожу з шифером.

Каркасний дах практично не спирається на пластикові вікна, завдяки самонесучому металевому каркасу. Його основу складають металеві ферми, які зварені з кута або прямокутної труби та прикріплені до задньої стінки будинку анкерними болтами. Кількість ферм вибирається залежно від конфігурації пластикових вікон та кількості вертикальних стойок у них. Таким чином, на кожну стійку приходиться ферма. Завдяки такій конструкції вага даху та снігу, що скупчився на ній взимку, рівномірно розподіляються на стіну будинку.

Без каркасний дах повністю спирається на пластикові вікна, які передають вагу на поручні та бетонну плиту, тобто на підлогу. Уздовж стіни будинку на анкери прикріплюється металевий кут, до якого приварюються кути перемички, які спираються та кріпляться до вікон. Кількість перемичок підбирається в залежності від розташування імпостів у вікнах. Такі дахи краще використовувати тільки на невеликих дахах шириною до 1000 мм.

Кольори профнастилів для даху:

RAL 9010
Білий
RAL 1015
Слонова кістка
RAL 1001
Бежевий
RAL 7035
Світло-сірий
RAL 9006
Сріблястий
RAL 7046
Сірий
RAL 7024
Темно-сірий
RAL 1023
Жовтий
RAL 2004
Помаранчевий
RAL 3015
Античний рожевий
RAL 4003
Рожевий
RAL 3020
Червоний
RAL 3002
Темно-червоний
RAL 8011
Коричневий
RAL 8017
Темно-коричневий
RAL 5015
Блакитний
RAL 5010
Синій
RAL 5003
Глибокий синій
RAL 5022
Темно-синій
RAL 6027
Сіро-зелений
RAL 5021
Морська хвиля
RAL 4005
Фіолетовий
RAL 6010
Ясно-зелений
RAL 6029
Зелений
RAL 6018
Салатовий
RAL 6005
Темно-зелений
RAL 6006
Хакі-олива
RAL 9005
Чорний

*Зверніть вашу увагу, колірна палітра на екрані вашого пристрою може відрізнятися від реальних кольорів із-за індивідуальних налаштувань моніторів.

Потрібен безкоштовний прорахунок?

Як ми працюємо.

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж

Переваги нашої компанії.

Преимущества компании
  • Виконуємо усі роботи в комплексі, тобто під ключ.
  • 18 років досвіду з ремонту балконів.
  • Усі наші співробітники - професіонали.
  • Гарантія на вікна - 5 років, на обшивку 1 рік.
  • Чіткі терміни на виконання замовлення.
  • Якісне і акуратне виконання робіт.
  • Точні виміри в слушний час.
  • Кваліфікована консультація.
  • Відмінні ціни на усі пропозиції.