пн. - пт. з 9:00 до 20:00
сб. - нд. з 10:00 до 17:00

Шафа на балкон з дерев'яної вагонки в Києві

Шафа на балконі з дерев'яної вагонки Ціна: від 4600 грн.

Для балконів і лоджій оздоблення яких виконане деревом кращим вибором буде шафа на балкон з дерев'яної вагонки. Оскільки вона максимально гармонійно вписуватиметься в інтер'єр балконного приміщення.

Коли шафа замовляється в комплексі з обшивкою балкона, то до його виготовлення приступають перед облицюванням балкона. Для того, щоб при облицюванні підігнати плінтуси з урахуванням вбудованої шафи.

Складання балконної шафи розпочинається з монтажу каркаса, який виготовляєтеся з соснового бруса перерізом 40*40 мм. Цей брус встановлюють в якості стойок, на які кріплять двері, і з нього виготовляють полиці. Полиці в таких шафах дуже міцні, оскільки складаються з бруса 40*40 мм і прибитою згори дерев'яною вагонкою. Двері виготовляють з дерев'яної вагонки, яку сортують в процесі обшивки балкона, щоб відібрати найрівніші. Фурнітура використовується найпростіша - звичайні маленькі петлі і спеціальні системи для фіксації дверей. Також можемо встановити надану замовником фурнітуру. Завершальним етапом завжди служить лакування дверей з двох сторін. Важливо, відкривати двері до повного висихання не бажано, щоб їх не скривило.

Альтернативні шафи

Потрібна консультація?

Кольори дерев’яної вагонки для фасадів шаф:

Вагонка пофарбована

Дерев'яна вагонка із сучком - пофарбована білою фарбою Біла Дерев'яна вагонка із сучком - пофарбована сірою фарбою Сіра Дерев'яна вагонка із сучком - пофарбована коричневою фарбою Коричнева

Вагонка брашована і пофарбована

Дерев'яна вагонка із сучком - брашована і пофарбована білою фарбою Біла Дерев'яна вагонка із сучком - брашована і пофарбована сірою фарбою Сіра Дерев'яна вагонка із сучком - брашована і пофарбована коричневою фарбою Коричнева

*Зверніть вашу увагу, колірна палітра на екрані вашого пристрою може відрізнятися від реальних кольорів із-за індивідуальних налаштувань моніторів.

Потрібен безкоштовний прорахунок?

Переваги нашої компанії:

18
років
виготовляємо шафи для балкона з дерева
12
літній
досвід монтажників дозволяє їм робити чудові меблі
1
день
підготовка матеріалів
1
день
збираємо шафку або тумбочку на балконі

Як ми працюємо

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж
Записатися на замір