пн. - пт. с 9:00 до 20:00
сб. - нд. с 10:00 до 17:00

(097) 503 96 68

Шафа на балкон з дерев'яної вагонки в Києві

Шафа на балконі з дерев'яної вагонки

Ціна: 4300 - 7600 грн./шт.

Для балконів і лоджій оздоблення яких виконане деревом кращим вибором буде шафа на балкон з дерев'яної вагонки. Оскільки вона максимально гармонійно вписуватиметься в інтер'єр балконного приміщення.

Коли шафа замовляється в комплексі з обшивкою балкона, то до його виготовлення приступають перед облицюванням балкона. Для того, щоб при облицюванні підігнати плінтуси з урахуванням вбудованої шафи.

Складання балконної шафи розпочинається з монтажу каркаса, який виготовляєтеся з соснового бруса перерізом 40*40 мм. Цей брус встановлюють в якості стойок, на які кріплять двері, і з нього виготовляють полиці. Полиці в таких шафах дуже міцні, оскільки складаються з бруса 40*40 мм і прибитою згори дерев'яною вагонкою. Двері виготовляють з дерев'яної вагонки, яку сортують в процесі обшивки балкона, щоб відібрати найрівніші. Фурнітура використовується найпростіша - звичайні маленькі петлі і спеціальні системи для фіксації дверей. Також можемо встановити надану замовником фурнітуру. Завершальним етапом завжди служить лакування дверей з двох сторін. Важливо, відкривати двері до повного висихання не бажано, щоб їх не скривило.

Альтернативні шафи

Потрібна консультація?

Кольори дерев’яної вагонки для фасадів шаф:

Вагонка пофарбована

Дерев'яна вагонка із сучком - пофарбована білою фарбою Біла Дерев'яна вагонка із сучком - пофарбована сірою фарбою Сіра Дерев'яна вагонка із сучком - пофарбована коричневою фарбою Коричнева

Вагонка брашована і пофарбована

Дерев'яна вагонка із сучком - брашована і пофарбована білою фарбою Біла Дерев'яна вагонка із сучком - брашована і пофарбована сірою фарбою Сіра Дерев'яна вагонка із сучком - брашована і пофарбована коричневою фарбою Коричнева

*Зверніть вашу увагу, колірна палітра на екрані вашого пристрою може відрізнятися від реальних кольорів із-за індивідуальних налаштувань моніторів.

Потрібен безкоштовний прорахунок?

Як ми працюємо.

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж

Переваги нашої компанії.

Преимущества компании
  • Виконуємо усі роботи в комплексі, тобто під ключ.
  • 18 років досвіду з ремонту балконів.
  • Усі наші співробітники - професіонали.
  • Гарантія на вікна - 5 років, на обшивку 1 рік.
  • Чіткі терміни на виконання замовлення.
  • Якісне і акуратне виконання робіт.
  • Точні виміри в слушний час.
  • Кваліфікована консультація.
  • Відмінні ціни на усі пропозиції.
Записатися на замір