пн. - пт. з 9:00 до 20:00
сб. - нд. з 10:00 до 17:00

Оздоблення балкона гіпсокартонними плитами в Києві

Оздоблення балкона гіпсокартонними плитами (гіпсокартоном) Ціна: 550 грн./м2

Багато хто з нас мріє про стильний і затишний балконний простір, який стане справжнім куточком комфорту. Для створення унікального інтер'єру та підкреслення своєї індивідуальності оздоблення балкона гіпсокартоном – саме те, що вам потрібне. Сьогодні цей матеріал є одним із найпопулярніших матеріалів для обшивки.

Гіпсокартонні плити мають ряд переваг, серед яких можна виділити екологічність, відмінну звукоізоляцію та вогнестійкість. Крім того, таке оздоблення дозволяє створити унікальний та індивідуальний стиль вашого балконного приміщення.

Унікальна обшивка балкона гіпсокартоном це ідеальний варіант отримати сучасний та неповторний інтер'єр за невеликі гроші.

У вас є чудова можливість замовити у нас професійні послуги з оздоблення балконного простору. Наша компанія працює в цій галузі з 2004 року, і наші досвідчені фахівці з великим стажем гарантують високу якість робіт.

Наша компанія пропонує тільки найкращі та надійні матеріали, тому що ми розуміємо, що якість матеріалів впливає на результат та довговічність. Ми також пропонуємо виготовлення шафи з фасадом у вигляді жалюзі, яка ідеально впишеться у ваш інтер'єр.

Переваги та недоліки оздоблення ГКЛ? Реальна вартість на типові конфігурації балконів та лоджій. Як дізнатися про реальну вартість свого балкона? Правила та черговість облицювання з гіпсокартону. У нашій статті ви знайдете всі необхідні відомості.

Альтернативне оздоблення

Обшивка балкона гіпсокартоном плюси та мінуси

Гіпсокартон (ГКЛ) — матеріал, що використовується для обробки всередині приміщень, який складається на 93% з гіпсу, сформованого в лист, і фанерованого картоном. Він отримав народну назву "суха гіпсова штукатурка", тому що виконує ті ж функції, що й звичайна штукатурка, допомагаючи вирівняти поверхні.

Гіпсокартон вологостійкий (ГКЛВ) – це модифікований матеріал, який містить гідрофобні та протигрибкові добавки. Вони зменшують поглинання вологи та захищають від утворення плісняви та грибків, роблячи його ідеальним для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як балкони та лоджії.

Ми використовуємо лише перевірені часом матеріали високої якості, які виготовляє німецька компанія Knauf в Україні. Компанія вже понад 65 років виробляє гіпсокартон, і наша команда впевнена у його надійності та довговічності.

Переваги:

 • виготовлений з натуральних та екологічно чистих компонентів;
 • обходиться дешевше ніж штукатурка мокрим способом;
 • матеріал повністю безпечний під час нагрівання;
 • має високу звукопоглинаючу та теплоізоляційну здатність;
 • має помірну стійкість до механічних пошкоджень;
 • великий термін служби;
 • можна досягти різноманітних зовнішніх ефектів та створити будь-який бажаний стиль.

Недоліки:

 • висока вартість, включаючи шпаклювання, в порівнянні з деревом та пластиком;
 • не рекомендується піддавати матеріал сильному впливу вологи;
 • застосування каркасу призводить до зменшення корисної площі;
 • закріплення будь-яких предметів на гіпсокартоні може бути складним.
Потрібна консультація?

Вартість обшивки гіпсокартонном, ціна на 1.07.2023

Надано розрахунки для трьох найпоширеніших конфігурацій балконів у Києві. У розрахунках враховується оздоблення вологостійким гіпсом без шпаклівки, настил підлоги з ОСБ, а також утеплення пінополістиролом товщиною 40 мм для парапету. Ця конфігурація матеріалів є стандартною в більшості випадків.

Обшивка П-подібного балкону плитами гіпсокартону

розміром 2600 x 950 Обшивка П-подібного балкону плитами гіпсокартону розміром 2600 x 950
Роботи Ціна
 • Стіни та стеля
 • Підлога
 • Утеплення
25755 грн.

Обшивка П-подібного балкону плитами гіпсокартону

розміром 3200 x 800 Обшивка П-подібного балкону плитами гіпсокартону розміром 3200 x 800
Роботи Ціна
 • Стіни та стеля
 • Підлога
 • Утеплення
27635 грн.

Обшивка лоджії плитами гіпсокартону

розміром 2900 x 1500 Обшивка лоджії плитами гіпсокартону розміром 2900 x 1500
Роботи Ціна
 • Стіни та стеля
 • Підлога
 • Утеплення
38045 грн.

Як дізнатися про реальну вартість свого балкона?

Орієнтуватися у вартості обшивки балкона або лоджії можна за допомогою таблиці, представленої вище. У ній містяться 3 поширені конфігурації балконних приміщень. Не знайшли потрібної конфігурації? Не переживайте – наш менеджер завжди готовий прийти на допомогу та запропонувати індивідуальний розрахунок, який найкраще буде відповідати вашим вимогам. До того ж, на сайті ви зможете ознайомитися з великою кількістю варіантів конфігурацій та цін на обшивку балконів під ключ.

Для отримання максимально точної вартості, важливо надати якомога докладнішу інформацію про необхідні роботи та розміри вашого балкона. Чим конкретніша інформація, тим точніше менеджер зможе визначити вартість та час виконання робіт. Тому, звертаючись до нашого менеджера, ми рекомендуємо вказати всі необхідні деталі та вимоги, щоб отримати найбільш точну та прозору оцінку вартості.

Потрібен безкоштовний прорахунок?

Як правильно обшити балкон гіпсокартоном?

Щоб обшивка слугувала максимально довго, необхідно дотримуватися рекомендацій щодо її монтажу.

На початку установки, необхідно змонтувати спеціальні металеві профілі та паралельно з ними закріпити екструдований утеплювач, розташовуючи його під профілями, а не між ними. Відстань між профілями рекомендується вибирати 400 або 600 мм, щоб гіпсокартон, який має стандартну ширину 1200 мм, можна було легко закріпити.

Потім гіпсокартонні листи накручуються на профілі за допомогою спеціальних шурупів по металу з кроком 200 мм. Важливо, щоб усі стики данного матеріалу припадали на середину профілю.

Після завершення оздоблення стін на балконі, на першому етапі малярних робіт виконується закладання всіх швів і стиків, використовуючи спеціальну шпаклівку та армувальну сітку. Також на цьому етапі монтуються зовнішні куточки для правильного формування кутів.

Після висихання швів починається шпаклювання всіх поверхонь, зазвичай в один або два шари, залежно від необхідної якості поверхні. Для подальшого фарбування виконуються зазвичай два шари шпаклівки.

І останнім етапом є фарбування всіх поверхонь водоемульсійною фарбою.

Переваги нашої компанії.

+300
балконів
ми обшили гіпсокартонними листами з подальшим оздобленням
18
років
наша компанія обшиває різні балконні приміщення
12
років
наші монтажники сучасно обшивають гіпсом балкони та лоджії
1
день
підготовка матеріалів
3
дні
обшивається невеликий балконний простір до 3,5 метрів
100
% терміни
виконання всіх робіт

Як ми працюємо

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж

Відповіді на запитання, що часто ставляться:

Чи підходить гіпсокартон для оздоблення балконів?

Так, вологостійкий гіпсокартон (ГКЛВ) підходить для вологих приміщень таких як балкон або лоджія, завдяки протигрибковим та гідрофобним добавкам, які входять до складу та захищають від вологи, утворення плісняви та грибків.

Чи потрібно опалювати балкон обшитий гіпсокартоном?

Відповідь так, тому що в неопалюваному балконному приміщенні вологість досить висока, що може негативно вплинути на стан гіпсокартону, в той час як в приміщенні, що опалюється, завжди підходяща (близько 35-50%). Хоча він з гідрофобними добавками і є вологостійким матеріалом, надмірна вологість все ж таки не бажана.

Записатися на замір