пн. - пт. з 9:00 до 20:00
сб. - нд. з 10:00 до 17:00

Шафа на балкон з пластикових панелей в Києві

Шафа на балконі з пластикових панелей Ціна: від 4900 грн.

Для більшості балконів обробка у яких виконана пластиком чудово підійде шафа на балкон з пластикових панелей і вагонки. Тому що ця шафка відмінно вписуватиметься до найрізноманітніших ситуацій. Навіть якщо обробку ви замовили давно і матеріалу такого кольору вже немає.

Виготовлення шафи також бажано виконувати разом з оздобленням, до облицювання пластиковими плінтусами. Це необхідно щоб шафка добре вписувалася в дизайн і не довелося знімати плінтуси. Оскільки вони повинні монтуватися тільки після виготовлення шафи.

Виготовлення такої шафи часткове схоже на складання дерев'яного з невеликими відмінностями. Каркас і полиці виготовляються також з бруса завтовшки 40*40 мм, а ось двері виготовляються інакше. Спочатку виготовляють дерев'яну рамку з рейок, бруса або дерев'яної вагонки, потім її монтують до каркаса. І вже в змонтованому стані прикріплюються пластикові профілі, якими формуються проміжки. А в завершенні вставляють пластикові панелі або вагонку в профіль, і прикручують системи фіксації.

Альтернативні шафи

Потрібна консультація?

Кольори пластикових і ламінованих панелей для фасадів шаф:

*Зверніть вашу увагу, колірна палітра на екрані вашого пристрою може відрізнятися від реальних кольорів із-за індивідуальних налаштувань моніторів.

Потрібен безкоштовний прорахунок?

Переваги нашої компанії:

18
років
виготовляємо шафи для балкона із пластику
12
літній
досвід наших монтажників дозволяє їм робити чудові меблі
1
день
підготовляємо матеріали
1
день
виготовляємо шафку або тумбочку на вашому балконі

Як ми працюємо

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж
Записатися на замір