пн. - пт. з 9:00 до 20:00
сб. - нд. з 10:00 до 17:00

Столик відкидний на балкон у Києві: заощадить ваш простір

Відкидний столик на балкон Ціна: 2150 грн. *** Зверніть увагу, замовити столик ви можете тільки спільно з іншими послугами, оскільки мінімальна сума замовлення 7 000 грн.

Тепер столик відкидний на балкон це не фантастика, а реальність. Більше не треба придумувати як зробити робочу конструкцію відкидного механізму з підручних матеріалів. Винахідливі польські інженери спроектували і виготовили спеціальні механізми для відкидних столів. Залишається лише виготовити стільницю і змонтувати.

Відкидний стіл на балкон, а точніше його кришку можна виготовити з різних матеріалів: дерев'яна вагонка, ПВХ підвіконня, дошка для підлоги, ДСП.

Кришку столу для балкона з вагонки і дошки для підлоги виготовляють однаковим способом. З потрібного матеріалу скручують щит потрібної ширини і довжини, закругляють два кути і шліфують три його сторони. З ПВХ підвіконням все просто береться потрібна ширина і довга, а торці закривають спеціальними заглушками. А ось кришку з ДСП виготовляють під замовлення, тому як торці цього матеріалу потребують спеціальної обробки - кромкованню. Що стосується товщини кришки те у вагонки вона складає 12 мм, у підвіконня - 20 мм, у дошки для підлоги - 25 мм, у ДСП - 18 або 36 мм.

Додати функціональність вашому балкону допоможуть:

Потрібна консультація?

Переваги нашої компанії:

18
років
ми виготовляємо на балконах та лоджіях відкидні столики
15
років
мають досвід менеджер та замірник
12
літній
досвід монтажників дозволяє виконувати роботи на високому рівні
+200
столиків
з кришкою, що відкидається, надають комфорт своїм господарям
100
% гарантія
вказана в договорі
100
% надійність
завдяки якісним матеріалам та системам

Як ми працюємо

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж

Фото відкидних столів для балкону

Записатися на замір