пн. - пт. з 9:00 до 20:00
сб. - нд. з 10:00 до 17:00

Освітлення на балкон у Києві - не розкіш, а необхідність

Освітлення на балконі Ціна: від 160 грн./точка *** Зверніть увагу, замовити освітлення ви можете тільки спільно з іншими послугами, оскільки мінімальна сума замовлення 7 000 грн.

Сьогодні проводка на балконі або лоджії не розкіш, а необхідність. Завдяки освітленню користуватися білизняною сушкою, шафами і тумбочками увечері зручніше. А якщо у вас на балконі знаходиться столик для відпочинку або робоча зона, то розетка буде там як знахідка.

В основному освітлення на балконі роблять двох видів - вбудовані точкові світильники і настінні плафони. Останні привичні для людей, та і вартість їх менша, але на вузьких балконах можуть створювати перешкоди для установки білизняної стельової сушки. Вбудовані світильники як правило компактніше і ефективно освітлюють приміщення. У більшості випадків світильники надають клієнти, а ми їх монтуємо.

Розетка на балконі може встановлюється окремо і у блоки за допомогою спеціальних рамочок. Блоки розеток можуть встановлюється горизонтально і вертикально, на ваш розсуд. З потреби на балкон можна провести інтернет розетку, для підключення ноутбука або комп'ютера. Наша компанія надає розетки і вимикачі перевіреної фірми Viko.

Для того щоб провести проводку на балкон ми використовуємо двожильний дріт ШВВП, оскільки у більшості квартир заземлення в розетках немає. При необхідності можемо встановити трижильний дріт з відповідними розетками. Для розеток ми використовуємо дріт перерізом 2,5 мм2, а для освітлення 0,75 мм2.

Додати функціональність вашому балкону допоможуть:

Потрібна консультація?

Переваги нашої компанії:

18
років
ми проводимо освітлення та розетки на балконах
15
років
досвіду у менеджера та замірника
12
літній
стаж монтажників гарантує високу якість
+2000
замовників
радіють освітленню на балконах
100
% гарантія
що підтверджується укладанням договору
100
% надійність
зроблених робіт

Як ми працюємо

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж
Записатися на замір