пн. - пт. з 9:00 до 20:00
сб. - нд. з 10:00 до 17:00

Пластикові вікна в Києві: надійно, якісно, доступно

Металопластикове вікно та його ефективність

З кожним роком все більше людей хочуть замовити пластикові вікна в Києві. Це тому, що багато приватних будинків і квартир старих забудов все ще засклені по старому деревом, яке помалу стає непридатним. До того ж останніми роками, температура батареї в квартирах зменшується із-за цін на газ. Тому замінюють не лише дерев'яні, а і неправильно вибрані або встановлені ПВХ вікна на ті, які рекомендуються по ДСТУ для теплих приміщень. Для Києва це будь-який п'ятикамерний профіль з двокамерним енергозберігаючим склопакетом.

Пропозицій на будівельному ринку велика кількість, але якість виконаної роботи не у усіх на високому рівні. Наша компанія працює з 2004 року, тому ми пропонуємо купити металопластикові вікна у нас. Адже за весь час роботи ми замінили велику кількість вікон і балконних блоків, а також зробили багато різного остіклення і балконів під ключ. Тому ми надаємо тільки якісний і професійний монтаж ПВХ вікон в Києві.

Варіанти профільних систем:

Потрібна консультація?

Переваги пластикових (ПВХ) вікон

Енергоефективність. Високий тепловий опір - головна перевага металопластикових вікон, за рахунок цього забезпечується відмінна теплоізоляція приміщення.

Звукоізоляція. Завдяки багатоконтурному ущільненню, склопакету і якісній фурнітурі, досягається хороший шумозахист. Навіть у найпростішій конфігурації з однокамерним склопакетом шум з вулиці зменшується на 25 дБ.

Сонцезахист. Сучасні технології допомогли наділити склопакети підвищеним захистом від сонця. Це досягається за рахунок спеціального енергозберігаючого напилення на стеклі. Таке напилення допомагає захистити приміщення від нагріву в спекотну жару і покращують теплові характеристики взимку.

Функціональність. Високотехнологічна фурнітура дозволяє відкривати вікна в різних режимах - поворотне, поворотне відкидне і мікро-щілинне провітрювання.

Довговічність. Термін служби пластикових світлопрозорих конструкцій дуже високий завдяки матеріалам, з яких вони зроблені. А якщо за ними стежити і доглядати, то термін експлуатації тільки ростиме.

Дизайнерський потенціал. Можливість ламінування профілю (покриття кольоровою плівкою) і тонування склопакетів дає можливість зробити вікно неповторним. А також можна додатково стилізувати їх за допомогою стильних ручок, накладок фурнітури і шпросів (різноманітні вставки в середині склопакеті).

Простота у відході. Пластиковий профіль та склопакет легко очищається за допомогою звичайних засобів, що застосовуються для прибирання. Головне, щоб в них не було абразиву та кислот. А фурнітуру і ущільнюючу гуму досить протирати від пилу та змащувати.

Доступність. Безперечним аргументом є низька ціна на ПВХ вікно, в порівнянні з аналогами по теплоізоляції з дерева або алюмінію.

Будова вікон із пластикових профілів

Усі вікна виготовленні із ПВХ профілю незалежно від виробника складаються з одних і тих же основних вузлів. Це рама і стулка спаяні з пластикового профілю усередині яких розміщені металеві підсилювачі, а також фурнітура, склопакет і ущільнювальна гума.

Рама - частина світлопрозорої конструкції, яка жорстко закріплена у отворі стіни. Вона складається з ПВХ профілю і металевого підсилювача. До рами кріпляться петлі фурнітури, а також вона виступає каркасом для глухих вікон.

Стулка - рухлива частина, яка кріпиться через петлі фурнітури до рами. Виготовлена вона з профілю і металевого підсилювача. До стулки прикручується механізм фурнітури і встановлюється склопакет.

Фурнітура - механізм, за допомогою якого стулка може відкривається в трьох основних положеннях : поворотне, поворотне відкидне і мікро провітрювання.

Склопакет - склеєні спеціальним чином два або три скла, через спеціальну дистанційну рамку. Всередину цієї рамки засипані спеціальні гранули, які вбирають вологу і не дають склопакету запітніти зсередини.

Гумові ущільнювачі - матеріал, завдяки якому забезпечується надійне і герметичне прилягання основних деталей : рами і стулки, рами і глухого склопакета, стулки і склопакета.

Потрібна консультація?

Правильна установка пластикових вікон

На якість експлуатації пластикової конструкції впливає замір вікна, складання його в цеху і монтаж на об'єкті. Складання в цехах виконується на високому рівні завдяки автоматизації і поопераційному складанню. А від правильного виміру і установки залежить велика частина якісного монтажу. Тому якщо хочете отримати якісну установку, не рекомендуємо заміряти і встановлювати вікна своїми руками.

Важливість виміру. Від професіоналізму і стажу роботи замірника залежить правильний розмір необхідної конструкції. А також він, розраховуючи розміри вікна залишає правильні проміжки для запінювання. Які, згідно ДСТУ б В.2.6-79: 2009 повинні бити не менше 15-20 мм. Також досвідчений замірник зможе підказати яку профільну систему і склопакет краще замовити, виходячи з приміщення і завдань.

Важливість правильного монтажу. Завдяки досвіду і великому стажу роботи монтажника досягається висока якість установки вікон і балконів. При монтажі будь яких конструкцій він знає скільки і в яких місцях треба встановлювати кріплень, щоб надійно закріпити конструкцію. До того ж у професійних монтажників завжди вікна змонтовані по рівню. Тому що від цього залежить правильна робота і герметичність.

Потрібен безкоштовний прорахунок?

Вартість металопластикових вікон, ціна на 26.05.2023

Вказані ціни на вікна включають в себе вартість віконної конструкції з однокамерним склопакетом і додаткові комплектуючі - відлив 200 мм і підвіконня 300 мм, а також вартість монтажу. Важливо, оздоблення укосів не входить у вартість і не виконується.

Одночасткове вікно
з відкриванням

розміром 800 x 1300 Одночасткове вікно з відкриванням, розміром 800 x 1300
Профіль Ціна
Rehau Euro-Design 60 5700 грн.
OpenTeck De-Lux Evo 60 0000 грн.
Viknaland B58 - 4k 5375 грн.

Двочасткове вікно
з одним відкриванням

розміром 1200 x 1300 Двочасткове вікно з одним відкриванням, розміром 1200 x 1300
Профіль Ціна
Rehau Euro-Design 60 7345 грн.
OpenTeck De-Lux Evo 60 0000 грн.
Viknaland B58 - 4k 6930 грн.

Трьохчасткове вікно
з одним відкриванням

розміром 1800 x 1300 Трьохчасткове вікно з одним відкриванням, розміром 1800 x 1300
Профіль Ціна
Rehau Euro-Design 60 9700 грн.
OpenTeck De-Lux Evo 60 0000 грн.
Viknaland B58 - 4k 9165 грн.

Балконний блок
з глухим вікном

розмірами 1030 x 1300 та 730 x 2100 Балконний блок з глухим вікном, розмірами 1030 x 1300 та 730 x 2100
Профіль Ціна
Rehau Euro-Design 60 12275 грн.
OpenTeck De-Lux Evo 60 0000 грн.
Viknaland B58 - 4k 11605 грн.
Потрібен безкоштовний прорахунок?

Переваги нашої компанії:

+5000
замовників
з 2004 року замовили вікна у нас
18
років
на ринку металопластикових світлопрозорих конструкцій
15
років
досвід у менеджера та замірника
12
літній
стаж усіх монтажників
72
години
виготовляємо пластикові конструкції після підписання договору
3
години
виконуємо монтаж одного вікна
100
% терміни
на виготовлення та виконання робіт
100
% ціни
нижче, ніж у конкурентів

Як ми працюємо

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж

Відповіді на питання, що часто ставляться :

Які вікна пвх кращі?

У всіх профілів не залежно від виробника технічні характеристики схожі, якщо порівнювати однакові по камерності профільні системи. Наприклад, у всіх трикамерних профілів тепловий опір 0,6 м2·К/Вт, а у п'ятикамерного від 0,75 м2·К/Вт. Відмінності між виробниками тільки в складі і походженні сировини, а також невеликому дизайнерському виконанні. Наш досвід з 2004 року дозволяє нам рекомендувати вам профілі Rehau, Open Teck і Viknaland.

Які вікна ставити в квартиру або приватний будинок?

При виборі вікон для квартири і дому треба довіриться будівельним норам України. Згідно ДБН В.2.6-31: 2016 для Києва, який знаходиться в першій температурній зоні України, потрібні профільні системи з опором теплопередачі не менше чим 0,75 м2·К/Вт. Під ці характеристики підходить п'ятикамерні профільні системи Rehau Euro - Design 70, Open Teck Elit і Viknaland B70 з двокамерним енергозберігаючим склопакетом. У таких вікон буде опір теплопередачі від 0,77 м2·К/Вт.

Чому запотівають вікна в квартирі?

ПВХ вікна відрізняються від дерев'яних високою герметичністю, за рахунок якої досягається висока теплоізоляція. Але порушується циркуляція повітря, яка є в дерев'яних вікнах, за рахунок нещільного прилягання стулок. При середній температурі в житлових кімнатах взимку +20 градусів та вологості 30-40% ймовірність запотівання мінімальна. Але, якщо підняти температуру скажімо до +22-24 градусів або підвищити вологість до 60%, то ймовірність утворення конденсату суттєво буде вищою. А якщо збігатимуться дві вище перелічені умови, то конденсат гарантований. Також, якщо встановлене дуже широке підвіконня, то тепле повітря від батареї не піднімається до склопакета і не підігріває його. Що також впливає на запотівання вікон. Вирішення цих проблем розглянемо у статті.

Записатися на замір