пн. - пт. с 9:00 до 20:00
сб. - нд. с 10:00 до 17:00

(097) 503 96 68

Сушарка, освітлення і столик на балкон в Києві

Збільште функціональність вашого балкона

Роблячи ремонт балкона все більше людей, хочуть отримати не просто красиві стіни, а зручне і функціональне приміщення. І це правильно, адже якщо ви вирішили робити скління, зовнішню і внутрішню обшивку, то варто подумати і про додаткові поліпшення.

Наша компанія пропонує збільшити функціональність балкона встановивши на нім сушку для білизни, освітлення і відкидний столик. Ці пристрої допоможуть перетворити ваше балконне приміщення на райський куточок.

Сушарка для білизни на балкон

Сушарка для білизни на балконі

Ціна: 1100 грн./шт.

Як показує практика сушарка на балкон або лоджію встановлюється в 9 з 10 випадків. Адже, важко представити квартиру, в якій не сушать білизну на балконі - найзручніше місце.

Для балконів і лоджій зі вбудованими шафами чудово підходить стельова сушка для білизни. Адже, можливості натягнути білизняну сушку до дверей шафи просто немає. А для стельової сушки досить прикрутити два кріплення на стелі і одно на стіні, з протилежного боку від шафи.

Якщо вам потрібна сушарка для білизни стельова на балкон або лоджію, то думати про неї треба ще під час виміру пластикових вікон і оздоблення. Тому що, для вузьких балконів і лоджій до 1,2 м, на вікна обов'язково треба передбачити і встановити спеціальний профіль, який називається розширювач або доборний профіль. Завдяки цьому профілю сушка на балкон відмінно встановлюється і не заважає відкриттю вікон. А також, якщо ви вирішили встановити на балкон стельову сушку для білизни не відразу, а через якийсь час, то обов'язково обговорите з майстрами по обшивці місця кріплення сушки. Це треба для того щоб встановити під вагонкою заставні бруски для кріплення сушарки.

Потрібна консультація?

Світло на балконі

Світло на балконі

Ціна: 155-200 грн./точка

Сьогодні проводка на балконі або лоджії не розкіш, а необхідність. Завдяки освітленню користуватися білизняною сушкою, шафами і тумбочками увечері зручніше. А якщо у вас на балконі знаходиться столик для відпочинку або робоча зона, то розетка буде там як знахідка.

В основному освітлення на балконі роблять двох видів - вбудовані точкові світильники і настінні плафони. Останні привичні для людей, та і вартість їх менша, але на вузьких балконах можуть створювати перешкоди для установки білизняної стельової сушки. Вбудовані світильники як правило компактніше і ефективно освітлюють приміщення. У більшості випадків світильники надають клієнти, а ми їх монтуємо.

Розетка на балконі може встановлюється окремо і у блоки за допомогою спеціальних рамочок. Блоки розеток можуть встановлюється горизонтально і вертикально, на ваш розсуд. З потреби на балкон можна провести інтернет розетку, для підключення ноутбука або комп'ютера. Наша компанія надає розетки і вимикачі перевіреної фірми Viko.

Для того щоб провести проводку на балкон ми використовуємо двожильний дріт ШВВП, оскільки у більшості квартир заземлення в розетках немає. При необхідності можемо встановити трижильний дріт з відповідними розетками. Для розеток ми використовуємо дріт перерізом 2,5 мм2, а для освітлення 0,75 мм2.

Відкидний столик на балкон

Відкидний столик на балкон

Ціна: 2150 грн./шт.

Тепер столик відкидний на балкон це не фантастика, а реальність. Більше не треба придумувати як зробити робочу конструкцію відкидного механізму з підручних матеріалів. Винахідливі польські інженери спроектували і виготовили спеціальні механізми для відкидних столів. Залишається лише виготовити стільницю і змонтувати.

Відкидний стіл на балкон, а точніше його кришку можна виготовити з різних матеріалів: дерев'яна вагонка, ПВХ підвіконня, дошка для підлоги, ДСП.

Кришку столу для балкона з вагонки і дошки для підлоги виготовляють однаковим способом. З потрібного матеріалу скручують щит потрібної ширини і довжини, закругляють два кути і шліфують три його сторони. З ПВХ підвіконням все просто береться потрібна ширина і довга, а торці закривають спеціальними заглушками. А ось кришку з ДСП виготовляють під замовлення, тому як торці цього матеріалу потребують спеціальної обробки - кромкованню. Що стосується товщини кришки те у вагонки вона складає 12 мм, у підвіконня - 20 мм, у дошки для підлоги - 25 мм, у ДСП - 18 або 36 мм.

Потрібен безкоштовний прорахунок?

Столик, світло, сушка на балконі, ціна на 1.08.2022.

Сушка, світло, столик :

Білизняна стельова сушка 1100 грн /шт.
Освітлення монтаж 1 точки від 155 грн /точ.
Освітлення прокладення дротів від 20 грн /м.п.
Відкидний столик 2150 грн /шт.

Як ми працюємо.

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж

Переваги нашої компанії.

Преимущества компании
  • Виконуємо усі роботи в комплексі, тобто під ключ.
  • 18 років досвіду з ремонту балконів.
  • Усі наші співробітники - професіонали.
  • Гарантія на вікна - 5 років, на обшивку 1 рік.
  • Чіткі терміни на виконання замовлення.
  • Якісне і акуратне виконання робіт.
  • Точні виміри в слушний час.
  • Кваліфікована консультація.
  • Відмінні ціни на усі пропозиції.