Телефонуйте без вихідних
с 9:00 до 21:00

(097) 503 96 68

Сушарка, освітлення і столик на балкон в Києві, ціни, фото

Збільште функціональність вашого балкона

Роблячи ремонт балкона все більше людей, хочуть отримати не просто красиві стіни, а зручне і функціональне приміщення. І це правильно, адже якщо ви вирішили робити скління, зовнішню і внутрішню обшивку, то варто подумати і про додаткові поліпшення.

Наша компанія пропонує збільшити функціональність балкона встановивши на нім сушку для білизни, освітлення і відкидний столик. Ці пристрої допоможуть перетворити ваше балконне приміщення на райський куточок.

Сушарка для білизни на балкон

Сушарка для білизни на балконі. Сушарка для білизни на балконі.

Ціна: 1100 грн./шт.

Як показує практика сушарка на балкон або лоджію встановлюється в 9 з 10 випадків. Адже, важко представити квартиру, в якій не сушать білизну на балконі - найзручніше місце.

Для балконів і лоджій зі вбудованими шафами чудово підходить стельова сушка для білизни. Адже, можливості натягнути білизняну сушку до дверей шафи просто немає. А для стельової сушки досить прикрутити два кріплення на стелі і одно на стіні, з протилежного боку від шафи.

Якщо вам потрібна сушарка для білизни стельова на балкон або лоджію, то думати про неї треба ще під час виміру пластикових вікон і оздоблення. Тому що, для вузьких балконів і лоджій до 1,2 м, на вікна обов'язково треба передбачити і встановити спеціальний профіль, який називається розширювач або доборний профіль. Завдяки цьому профілю сушка на балкон відмінно встановлюється і не заважає відкриттю вікон. А також, якщо ви вирішили встановити на балкон стельову сушку для білизни не відразу, а через якийсь час, то обов'язково обговорите з майстрами по обшивці місця кріплення сушки. Це треба для того щоб встановити під вагонкою заставні бруски для кріплення сушарки.

Потрібна консультація?

Світло на балконі

Світло на балконі. Світло на балконі.

Ціна: 155-200 грн./точка

Сьогодні проводка на балконі або лоджії не розкіш, а необхідність. Завдяки освітленню користуватися білизняною сушкою, шафами і тумбочками увечері зручніше. А якщо у вас на балконі знаходиться столик для відпочинку або робоча зона, то розетка буде там як знахідка.

В основному освітлення на балконі роблять двох видів - вбудовані точкові світильники і настінні плафони. Останні привичні для людей, та і вартість їх менша, але на вузьких балконах можуть створювати перешкоди для установки білизняної стельової сушки. Вбудовані світильники як правило компактніше і ефективно освітлюють приміщення. У більшості випадків світильники надають клієнти, а ми їх монтуємо.

Розетка на балконі може встановлюється окремо і у блоки за допомогою спеціальних рамочок. Блоки розеток можуть встановлюється горизонтально і вертикально, на ваш розсуд. З потреби на балкон можна провести інтернет розетку, для підключення ноутбука або комп'ютера. Наша компанія надає розетки і вимикачі перевіреної фірми Viko.

Для того щоб провести проводку на балкон ми використовуємо двожильний дріт ШВВП, оскільки у більшості квартир заземлення в розетках немає. При необхідності можемо встановити трижильний дріт з відповідними розетками. Для розеток ми використовуємо дріт перерізом 2,5 мм2, а для освітлення 0,75 мм2.

Відкидний столик на балкон

Відкидний столик на балкон. Відкидний столик на балкон.

Ціна: 2150 грн./шт.

Тепер столик відкидний на балкон це не фантастика, а реальність. Більше не треба придумувати як зробити робочу конструкцію відкидного механізму з підручних матеріалів. Винахідливі польські інженери спроектували і виготовили спеціальні механізми для відкидних столів. Залишається лише виготовити стільницю і змонтувати.

Відкидний стіл на балкон, а точніше його кришку можна виготовити з різних матеріалів: дерев'яна вагонка, ПВХ підвіконня, дошка для підлоги, ДСП.

Кришку столу для балкона з вагонки і дошки для підлоги виготовляють однаковим способом. З потрібного матеріалу скручують щит потрібної ширини і довжини, закругляють два кути і шліфують три його сторони. З ПВХ підвіконням все просто береться потрібна ширина і довга, а торці закривають спеціальними заглушками. А ось кришку з ДСП виготовляють під замовлення, тому як торці цього матеріалу потребують спеціальної обробки - кромкованню. Що стосується товщини кришки те у вагонки вона складає 12 мм, у підвіконня - 20 мм, у дошки для підлоги - 25 мм, у ДСП - 18 або 36 мм.

Потрібен безкоштовний прорахунок?

Столик, світло, сушка на балконі, ціна на 1.08.2022.

Сушка, світло, столик :

Білизняна стельова сушка 1100 грн /шт.
Освітлення монтаж 1 точки від 155 грн /точ.
Освітлення прокладення дротів від 20 грн /м.п.
Відкидний столик 2150 грн /шт.

Як ми працюємо.

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж

Переваги нашої компанії.

Преимущества компании
  • Виконуємо усі роботи в комплексі, тобто під ключ.
  • 18 років досвіду з ремонту балконів.
  • Усі наші співробітники - професіонали.
  • Гарантія на вікна - 5 років, на обшивку 1 рік.
  • Чіткі терміни на виконання замовлення.
  • Якісне і акуратне виконання робіт.
  • Точні виміри в слушний час.
  • Кваліфікована консультація.
  • Відмінні ціни на усі пропозиції.
Записатися на замір