Телефонуйте без вихідних
с 9:00 до 21:00

(097) 503 96 68

Вбудовані шафи для балкона в Києві

Вбудована шафа на балконі. Вбудована шафа на балконі.

Ціна: 4300 - 9000 грн./шт.

Досить часто люди використовують свої балкони як сховище різних не використовуваних речей. Вони складають усі речі на підлозі, що утрудняє пересування по балкону. Якщо ви відноситеся до таких людей, то вам однозначно варто замовити шафу на балкон. Завдяки цим меблям ви зможете заощадить місце на балконі і зручно розподілити речі.

Замовити шафу для балкона можна окремо або в комплексі з внутрішньою обшивкою. Краще всього замовляти разом з оздобленням, це обійдеться дешевше і впишеться в інтер'єр гармонійніше. Тому що облицювання підганятиметься відразу під увесь балкон і виглядати воно буде краще. До того ж колір і ширина вагонки буде однакова тільки у випадку замовлення разом з обробкою балкона.

Усі тумбочки і шафки для балконів можна розділити за типом установки - вбудовані і такі, що окремо стоять виконані як правило з ДСП. Ми виготовляємо тільки вбудовані шафи з вагонки дерев'яної і пластикової, а також шафи з жалюзійними дверима. На додаток до шаф, ми можемо виготовити варіант тумбочки на балкон з сидінням, а також з підвіконням або міцною дошкою в якості стільниці.

Шафа на балкон з дерев'яної вагонки

Шафа на балконі з дерев'яної вагонки. Шафа на балконі з дерев'яної вагонки.

Ціна: 4300 - 7600 грн./шт.

Для балконів і лоджій оздоблення яких виконане деревом кращим вибором буде шафа на балкон з дерев'яної вагонки. Оскільки вона максимально гармонійно вписуватиметься в інтер'єр балконного приміщення.

Коли шафа замовляється в комплексі з обшивкою балкона, то до його виготовлення приступають перед облицюванням балкона. Для того, щоб при облицюванні підігнати плінтуси з урахуванням вбудованої шафи.

Складання балконної шафи розпочинається з монтажу каркаса, який виготовляєтеся з соснового бруса перерізом 40*40 мм. Цей брус встановлюють в якості стойок, на які кріплять двері, і з нього виготовляють полиці. Полиці в таких шафах дуже міцні, оскільки складаються з бруса 40*40 мм і прибитою згори дерев'яною вагонкою. Двері виготовляють з дерев'яної вагонки, яку сортують в процесі обшивки балкона, щоб відібрати найрівніші. Фурнітура використовується найпростіша - звичайні маленькі петлі і спеціальні системи для фіксації дверей. Також можемо встановити надану замовником фурнітуру. Завершальним етапом завжди служить лакування дверей з двох сторін. Важливо, відкривати двері до повного висихання не бажано, щоб їх не скривило.

Потрібна консультація?

Шафа на балкон з пластикових панелей

Шафа на балконі з пластикових панелей. Шафа на балконі з пластикових панелей.

Ціна: 4600 - 9000 грн./шт.

Для більшості балконів обробка у яких виконана пластиком чудово підійде шафа на балкон з пластикових панелей і вагонки. Тому що ця шафка відмінно вписуватиметься до найрізноманітніших ситуацій. Навіть якщо обробку ви замовили давно і матеріалу такого кольору вже немає.

Виготовлення шафи також бажано виконувати разом з оздобленням, до облицювання пластиковими плінтусами. Це необхідно щоб шафка добре вписувалася в дизайн і не довелося знімати плінтуси. Оскільки вони повинні монтуватися тільки після виготовлення шафи.

Виготовлення такої шафи часткове схоже на складання дерев'яного з невеликими відмінностями. Каркас і полиці виготовляються також з бруса завтовшки 40*40 мм, а ось двері виготовляються інакше. Спочатку виготовляють дерев'яну рамку з рейок, бруса або дерев'яної вагонки, потім її монтують до каркаса. І вже в змонтованому стані прикріплюються пластикові профілі, якими формуються проміжки. А в завершенні вставляють пластикові панелі або вагонку в профіль, і прикручують системи фіксації.

Шафа з жалюзійними дверцятами

Шафа на балкон з дверцятами жалюзі. Шафа на балкон з дверцятами жалюзі.

Ціна: від 7535 грн./шт.

Універсальна шафа з жалюзійними дверцятами підійде до будь-якого балконного приміщення. Не має значення чим виконане оздоблення - деревом, пластиком, гіпсокартоном або укладена плитка. Така жалюзійна шафа скрізь впишеться в дизайн і інтер'єр. Також він має перевагу над дерев'яним і пластиковим - вентильований простір усередині.

Виготовлення таких шаф також бажане до установки дерев'яних або пластикових плінтусів. Або треба буде їх знімати, якщо вони вже змонтовані.

Виготовляють основний каркас так само як і для пластикової і дерев'яної шафи, з соснового бруса. Тільки двері використовуються замовлені, які мають певну сітку по ширині і висоті. За рахунок цього, стойки для дверей підганяються під жалюзійні двері. А незакрите місце зашивають матеріалами, з яких обшитий балкон. Також тут використовується більші петлі і стандартні системи для фіксації. Ручки монтуються стандартні кулясті або ті які надає замовник.

Потрібен безкоштовний прорахунок?

Тумби і шафи на балкон, ціна на 1.07.2022

Виготовлення шаф і тумб з вагонки:

Шафа, двері з дерев'яної вагонки 5 полиць від 4300 грн /шт.
Шафа, двері з пластикової вагонки 5 полиць від 4600 грн /шт.
Шафа, двері-жалюзі 5 полиць від 7535 грн /шт.
Тумба, двері з дерев'яної вагонки 1 полиця від 1750 грн /шт.
Тумба, двері з пластикової вагонки 1 полиця від 1800 грн /шт.
Тумба, двері-жалюзі 1 полиця від 3265 грн /шт.

Як ми працюємо.

Заявка
Заявка
Замір
Замір
Прорахунок
Прорахунок
Договір
Договір
Виготовлення
Виготовлення
Монтаж
Монтаж

Переваги нашої компанії.

Преимущества компании
  • Виконуємо усі роботи в комплексі, тобто під ключ.
  • 18 років досвіду з ремонту балконів.
  • Усі наші співробітники - професіонали.
  • Гарантія на вікна - 5 років, на обшивку 1 рік.
  • Чіткі терміни на виконання замовлення.
  • Якісне і акуратне виконання робіт.
  • Точні виміри в слушний час.
  • Кваліфікована консультація.
  • Відмінні ціни на усі пропозиції.

Фото шаф для балкона

Записатися на замір